YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haşim Kılıç o partinin başına mı geçiyor?
Haşim Kılıç o partinin başına mı geçiyor?
24 Ocak 2015 15:41
2015 seçimlerine kısa süre kala Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın Merkez Partisi'nin başına geçeceği iddia edildi.

2015 genel seçimleri için olay yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Mart ayında emekli olması beklenen Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın Merkez Partisi'nin başına geçeceği öne sürüldü.

Hür Haber sitesinde yer alan habere göre, CHP'li Aydın Ayaydın ve bugün istifasını direkt olarak Meclis Başkanı'na sunan İstanbul milletvekili Ercan Cengiz, Merkez Partisi'ne geçti.

İstifası seçime yaklaşılan dönemle CHP'deki safların keskinleştirilmesi olarak yorumlanan Cengiz'in, Merkez Partisi'ne Pazar günü katılacağı iddia edilmişti. Kulislerde konuşulan bu iddia, Oya Nur isimli danışmanın ve Gazeteci Kemal Furkan'ın Twitter'dan doğrulaması ile kesinlik kazandı.

1-628.jpg

Genel Başkan Haşim Kılıç

Haşim Kılıç, Ercan Cengiz ve Ayaydın'ın geçtiği Merkez Partisi'nin genel başkanı olarak anılıyor. İlerleyen günlerde bu iddianın da doğrulanması bekleniyor.

2-290.jpg

 

3-159.jpg

aym nin hesaplarını kim kontrol ediyor?
 // Ömer
Bir önceki aym başkanı sn.Tuğcu bir ortamda şunu demişti; "Bir müdürü dahi aşamadım gerisini siz düşünün..." diye.bahsettiği müdür iki yıllık bir yüksek okul mezunu özel kalem müdürü halen aynı görevi yapmakta.Emir kaya ve diğerleri kurum içerisindeki hukuk dışılık ve paralelci yapılanmadan söz edince hemen hezeyan içerisinde olmakla suçlanıyorlar.bir ayda 1300 hayali kişiye yemek, sıcak soğuk içecek ikramı yapılıyor diye halkın vergilerini nereye harcıyorsunuz? misafir çok davalar beklesin....
24 Ocak 2015 Cumartesi 17:14
kademeli fikir değişimi için
 // yo-tik
önce yeni parti... seçim günü muhalefette birleşme taktiği......
24 Ocak 2015 Cumartesi 17:00
halkın vergisi ile keyf çatan sözde Hukukçu
 // Ömer
bir takvim yüzünden personelini sürgüne gönderen kişi,özel kalem müdüresi yetkisi altındaki iki personele kendi evinin yemeklerini kurumun mutfağından karşıladığı malzemelerle hazırlatması,kılıç'ınpersonel ve diğer misafirlerine iftar yemeği,hediye, vs kurumun imkanları ile karşılaması,evinde veriyor ise kurumdan malzemeyi eve taşıtması sandalye masa,ahçı,temizlik firmasından pers,12000 TL maaş alan bir üyenin kaldığı lojmandaki suyun analiz parasını (150.TL) dahi kurum ödüyor, bu mu hukukçu?...
24 Ocak 2015 Cumartesi 16:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler