YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haluk Koç'tan seçim açıklaması
Haluk Koç'tan seçim açıklaması
03 Ocak 2014 21:23
CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, 30 Mart seçimlerinin, önlerindeki 3 seçimin ilk ayağı olduğunu ve Türkiye’nin bir yol ayrımında bulunacağı bir seçimi yaşayacaklarını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, partisinin Karabük Belediye Başkan adayını tanıtım toplantısına katıldı. Parti Meclis Üyesi Halit Toroman ve İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt ile birlikte partisinin Belediye Başkan Adayı Erdal Demir’i tanıtan Koç, 30 Mart seçimlerinin önlerindeki 3 seçimin ilk ayağı olduğunu ve Türkiye’nin bir yol ayrımında bulunacağı bir seçimi yaşayacaklarını söyledi.

Koç, “30 Mart’ta Türkiye ya birliğini, beraberliğini, dirliğini, kardeşliğini koruyarak, yalana, talana, hırsızlığa, yolsuzluğa geçit vermeden namusu içersinde tarih yolculuğuna devam edecek ya da önümüzde yaşadığımız bugünkü sıkıntıların katlanarak artan ve nereye gideceği belli olmayan bir millet olacağız. Bu tercihi yapacak Türkiye’deki 50 milyon seçmen. Onun için 30 Mart yerel özelliklerin yanında genel değerlendirmelerin yapılacağı seçim olarak önümüze geliyor. Oy verirken genel gidişat da bir çok seçmenimiz tarafından değerlendirilecek” dedi.

Suriye’deki olaylara da değinen Koç, “Biz ne Esad’ın ne de onun bunun yanındayız. Biz Suriye halkının yanındayız” dedi.

Koç, yerel seçimlerde Karabük adayı Erdal Demir’e ve diğer ilçe adaylarına sahip çıkılmasını istedi.

Karabük Belediye Başkan Adayı Erdal Demir ise, önümüzdeki dönemde bugünden itibaren çok sıkı bir çalışma içersine gireceklerini söyledi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler