YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haluk Koç'tan Halaçoğlu'na: Sus kenara otur sen kimsin
MHP'li Yusuf Halaçoğlu'nun Deniz Baykal hakkındaki sözlerine, CHP'den Haluk Koç sert ifadelerle yanıt verdi.
Haluk Koç'tan Halaçoğlu'na: Sus kenara otur sen kimsin
08 Temmuz 2015 / 00:03 Güncelleme: 08 Temmuz 2015 / 07:41

MHP'li Yusuf Halaçoğlu, Deniz Baykal'ın dün Tarafsız Bölge programında Meclis seçimleriyle ilgili gündeme getirdiği iddialara cevap verdi. Halaçoğlu açıklamasında, "Biz eğer Sayın Baykal’ı desteklemiş olsaydık, kamuoyunda şunlar yansıtılacaktı: 'Siz Baykal’ı seçtiniz, bir muhalif adı altında' AKP’nin tabiriyle 'dinsiz bir partinin inançsız bir partinin adamını seçtiniz' diye bize yükleneceklerdi" ifadelerini kullandı.

Haluk Koç'tan Halaçoğlu'na yanıt

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Halk TV'de katıldığı Basın Koridoru'nda, Halaçoğlu'nun sözlerine şu ifadelerle yanıt verdi:

"Siyaset, sürekli ağzı fren tutmayanlara haddini bildirme sanatı değildir. Kimin küreğini çektiniz? Hangi akıntıya kaptırdınız kendinizi? Bunları açıklamak zorundasınız. Ona buna saldırmakla olmaz. Siz sıkıntıdasınız. Sus kenara otur kardeşim. Sana bu hakkı kim veriyor. Sen kimsin? Sana bunları ifade edebilecek çok daha sert tutum kullanmaya sahibim. Ama yine de ağzından kaçtığını düşünmek istiyorum."

Kendi Padişah
 // HUSEYİN
CHP Zihniyeti bu...
08 Temmuz 2015 Çarşamba 08:35
siz adam olsanız...!!!
 // Muhafız
Ey Haluk Koç sen ve partindekiler adam olsanız; Başbağlar katliamında çoluk cocuk, kadın demeden 33 insana hunharca katliam yapan,6-7 ekim olaylarında 53 insanı acımasızca öldüren terör örgütünün taşeronlluğunu yapan partiden yana tavır almazdınız...!!! Sonra çıkmışsın utanmadan başka kişilere akıl verip,başka insanları suçluyorsunuz.ne sizde nede partinizdekilerde azıcık insani değer olsa çıkarlarınız uğruna terör örgütünün taşeronlluğunu yapan partiye destek vermekten vazgeçersiniz...!!! ...
08 Temmuz 2015 Çarşamba 03:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler