YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Halkın adamı'nı cumhurbaşkanlığa taşıdığımızda...
'Halkın adamı'nı cumhurbaşkanlığa taşıdığımızda...
22 Haziran 2013 15:36
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti'ye geldiği günden beri sırtının terinin hiç soğumadığını belirterek, ''Sırtımızın teri, 'halkın adamı'nı cumhurbaşkanlığına taşıdığımızda biraz olsun soğuyacak" dedi.

Partisinin Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonunda düzenlenen haziran ayı il istişare toplantısına katılmak için Yozgat’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, burada bir konuşma yaptı.

Soylu, “AK Parti'ye geldiğimiz günden beri şu sırtımızın teri hiç soğumadı. Ne zaman biraz soğuyabilir biliyor musunuz? Halkın adamını, halkın adamlarını, halkın yüce insanını Türkiye’nin en büyük makamı olan halkın oyuyla beraber cumhurbaşkanlığına taşıdığımız gün, halk oyuyla birlikte, milletin oyuyla birlikte bir daha geri dönemeyecek şekilde taşıyabileceğimiz gün, o zaman belki kısa dönem hepimizin sırtının teri soğuyabilir. Ben inancımızla, kararlılığımızla, azmimizle Türkiye’yi o noktaya getireceğimize inanıyorum. Yozgat’ta bulunmaktan, sizinle yanı havayı teneffüs etmekten çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler