YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Halkımızın  AKP hükümetine güveni kalmamıştır"
"Halkımızın AKP hükümetine güveni kalmamıştır"
01 Şubat 2014 13:56
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, "Halkımızın ve dünya toplumlarının AKP hükümetine güveni kalmamıştır" iddiasındu bulundu.

Toprak, yazılı açıklamasında, demokratikleşme paketinin, anti-demokratik uygulamalarını örtmek, gizlemek için makyaj olduğunu ileri sürerek, "Bir hükümet bu kadar çok çelişkiyi kaldıramaz ve bir devlet bu denli ağır çelişkilerle yönetilemez" görüşünü savundu.

"Bugüne kadar açıklanan demokrasi paketleri ülkeye ne kazandırdı, ülkenin hangi kronik sorununa çözüm üretti" diye soran Toprak, şunları kaydetti:

"Bu nedenledir ki halkımızın ve dünya toplumlarının AKP hükümetine güveni kalmamıştır. CHP olarak ülkemize gerçek demokrasiyi getirecek önerileri ve kanun tekliflerini TBMM'ye sunduk. AKP hiçbirini dikkate almadı. Eğer samimi olsaydı defalarca sunduğumuz bu önerilerden yararlanır ve ortak bir irade ve ortak akılla bu kanun teklifleri TBMM'den geçirirdi. Şimdi AKP artık sona yaklaştığını görüyor ve paketlerle uzatmaları oynamaya çalışıyor."

 

AA

Etiketler:
misafir
 // tagettin turan
bu zaman kadar ne yaptiniz ancak insanlarin kanin vampir gibi bunudan sonra havaniz alin 411...
02 Şubat 2014 Pazar 19:21
13:25
 // Maalesef
Halkın hiçbir siyasetçiye guveni kalmadı,bazı yaşanan gelişmelerle oy rantı peşinde koşma chp o da ise yaramayacak,mr gülen ifadelerine de gülüp geçiyorum siz neyin peşindesiniz ya?
devir muhsin başkanın devri olacaktı ama o da bir meçhule gitti! hala belli bile degil neler olup ne bittigini kimse tam bilmiyor,evet bu da manidar iste? Rabbim ülkeye zarar verecek kişilerin serrinden bizi korusun kim ak kim kara ortaya çıkacak elbet!...
02 Şubat 2014 13:25
11:10
 // erdal san
halktan kopuk, gerceklerden ırak.
ee nediyelim? aç tavuk kendini, bugday ambarinda zannedermis....
02 Şubat 2014 11:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler