YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halk Yüksekdağ'ın konuşmasını takmadı
Silopi'de 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle konuşma yapan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, öz yönetimden bahsetti. Silopili kadınların ilgi göstermediği konuşmayı 40-50 kişinin dinlediği görüldü.
Halk Yüksekdağ'ın konuşmasını takmadı
01 Mart 2016 / 16:44 Güncelleme: 01 Mart 2016 / 17:04

PKK'lıların Silopi'de kurdukları barikat ve kazdıkları hendeklerle ilçede ilan ettikleri sözde özyönetim Güvenlik Güçlerinin müdahalesi ile bertaraf edilmiş, barikatlar kaldırılmış hendekler de doldurulmuştu. 

18 Ocak'ta sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı ve halkın PKK'nın baskısından kurtulduğu şu günlerde HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ bugün Silopi'de 8 Mart Dünya Kadınlar günü hakkında bir konuşma yaptı.

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Şırnak'ın Silopi ilçesine yaptığı konuşmada PKK ile beraber sebep oldukları yıkımı ve halkın perişanlığını görmeden direnişten, özyönetimden bahsetti.

HALK KONUŞMAYA İLGİ GÖSTERMEDİ!

Yüksekdağ'ın HDP'li kadınlarla buluşması için düzenlenen etkinliğe Silopili kadınlar ilgi göstermedi. HDP'nin sosyal medya hesaplarından yapılan fotoğraf paylaşımlarda Figen Yüksekdağ'ı 40-50 kişinin dinlediği görüldü.

 // Mustafa
Alman rus sırp ingilizleri getireydinizya biraz kalabalık olurdu . Yoksa onlardandamı kalmadı elinizde. Tüh...
02 Mart 2016 10:19
gucunu
 // taner gun
artik pkk dan ypg den almiyor sirtini o da aym dayamis...
02 Mart 2016 01:55
Figen Mahluk
 // Adıyaman'lı Akın
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
01 Mart 2016 18:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler