YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halk TV'nin ahlaksız yayınına tepkiler büyüyor!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, hakkında asılsız videoları haber yapan Halk TV'ye büyük tepki gösterdi.
Halk TV'nin ahlaksız yayınına tepkiler büyüyor!
20 Aralık 2013 / 08:18 Güncelleme: 20 Aralık 2013 / 08:26

Bazı internet sitelerinde gezen müstehcen videoların Numan Kurtulmuş'a aitmiş gibi haber yapan Halk TV "yeni kabinede artık yer bulması zorlaştı" diye KJ yazdı.

Asılsız videoları gerçekmiş gibi ahlaksız bir yayına imza atan Halk TV'ye tepki gösteren Numan Kurtulmuş sosyal medya üzerinden yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

1-001.png

Rezil yayın yaptılar

Halk TV fotomontaj olarak servis edilen görüntüleri Numan Kurtulmuş'un gerçek görüntüleri gibi duyurdu.

Ahlaksız haberi flaş haber olarak duyuran Halk TV "Numan Kurtulmuş'un da 'malum görüntüleri' internette" diyerek halkı yanıltmayı sürdürdü.

Programa canlı yayın konuğu olarak katılan Nazlı Ilıcak ise Halk TV canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Porno filmden alıp haber yaptılar

Nazlı Ilıcak'ın değerlendirmelerinin devam ettiği sırada Halk TV yalan haberlerini sürdürdü. "yeni kabineye girme hayali zayıfladı" KJ'sini yayınladı. Ahlaksız habere tepkiler çığ gibi artıyor.

2-024.jpg

ftft.jpg

YENİ ŞAFAK

01:16
 // HIMMM
Bu spikerle iyi film çeviririm. Her katagoriye iyi gideri var....
21 Aralık 2013 01:16
halk tv
 // ertan büyükeken
bunlar it akp kervan
...
20 Aralık 2013 Cuma 14:53
AYNAYA BAKSALAR
 // yılmaz zengin
halk tv çalışanlarının ve sahiplerinin kim olduklarını türk halkı biliyor.aynaya baktıklarında herkesi kendileri gibi görüyorlar...
20 Aralık 2013 Cuma 11:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler