YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halk Kılıçdaroğlu'nu neden istemiyor? İşte cevabı...
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, son zamanlarda gittiği şehit cenazelerinde protestolara maruz kalıyor. Önce yuhalanan ve gönderdiği çelenk parçalanan, sonra yumurta atılan Kılıçdaroğlu'nun önüne son olarak kurşun atıldı.
Halk Kılıçdaroğlu'nu neden istemiyor? İşte cevabı...
09 Haziran 2016 / 13:00 Güncelleme: 09 Haziran 2016 / 13:44

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu son zamanlarda gittiği birçok yerde tepkiyle karşılanıyor. Başkanlığı döneminde CHP'yi HDP'nin bir parçası haline getiren Kılıçdaroğlu teröre kucak açan vekillerine de ses çıkarmıyor. 

GEZİCİ'YE TEMİZ ÇOCUK, ŞEHİT YAKININA TERÖRİST!

Şehirleri yakanlar için "Gezi Parkı eylemcilerinin tertemiz alınlarından öpüyorum" diyen Kılıçdaroğlu, Kocatepe'de kendisine tepki gösteren şehit yakını için “Ankara’daki savcılara açık ve net çağrıda bulunuyorum. Bu teröristleri yakalamak ey savcı senin görevindir.  Ey emniyet senin görevindir. Bu alçaklara hesabını sormak zorundasınız” demişti.

PKK'LILARI ZİYARET İTİRAFI

Gezi'cileri övüp, şehit yakınlarına küfür etmekle kalmayan CHP Lideri, katıldığı bir televizyon programında skandal açıklamalarda bulundu.

Hapishanalerde PKK'lıları, DHKP-C'lileri ziyaret ettiklerini ifade eden Kılıçdaroğlu, onları insan olarak gördüklerini belirtti.

İşte Kılıçdaroğlu'na duyulan tepkilerin sebebi:

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

niye istesinlerki
 // muammer bekaroğlu
7 polis ve 5 sivilin öldüğü akşam cnn tv ye çıkıp ben pkklıyıda diğer teröristleri hapinhanede ziyaret ettim dersen senin o şehitlerin cenazesinde ne işin var kendini göstermeyemi gittin sen o şehitlerle ve yakınlarıyla dalgamı geçiyorsun,senin yerin hdp nin cenazelerine gitmek olmalıydı,herkes haddini bilecek savcıları göreve çağırırken bile ne konuştuğunu bilmiyorsun haddini bilmeyene bildirirler,...
09 Haziran 2016 Perşembe 15:49
uzuvlar
 // selami özde
Allah büyük ,seninmi sanıyorsun ağzın burnun ses tellerin hafızan dakika gelir saniye gelir onlar konuşur sen şaşarsın,ulan ben bunları nasıl söyledim diye Rabbim büyüktür,yaptıkların ve yapacakların için dikkatli ol,kibirlenme her an "GÖKLERDEN GELEN KARAR VARDIR"...
09 Haziran 2016 Perşembe 15:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler