YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halk 'idam' istedi: Başbakan 'mesaj alındı' dedi
TBMM'nin bahçesinde halka seslenen Başbakan Binali Yıldırım, vatandaşların FETÖ'cü darbeciler için "idam isteriz" sloganları üzerine "Mesaj alınmıştır. Gereken neyse yapacağız" dedi.
Halk 'idam' istedi: Başbakan 'mesaj alındı' dedi
16 Temmuz 2016 / 19:34 Güncelleme: 16 Temmuz 2016 / 20:01

İşte Binali Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

TÜRK MİLLETİ GEREKEN DERSİ VERDİ

Sevgili kardeşlerim Türkiye'de asker kıyafeti içerisine girmiş paralel terör çetelerinin Türkiye'nin birliği, beraberliği, kardeşliğini bozmaya yönelik kalkışmasını demokrasi nöbeti tutarak tankların üzerine çıkarak gerekli dersi veren bu yüce milletin adı Türk milletidir. Sizlerle onur dıuyuyorum, gurur duyuyorum. 

TBMM'nin bahçesinde halka seslenen Başbakan Binali Yıldırım, vatandaşların FETÖ'cü darbeciler için "idam isteriz" sloganları üzerine "Mesaj alınmıştır. Gereken neyse yapacağız" dedi.

Başbakan Yıldırım, Meclis'te toplanan vatandaşlara hitabında, herkesi, ikinci kez "demokrasi nöbeti" tutmak için Kızılay Meydanı'na davet etti

BU ÇAPULCULAR TÜRK MİLLETİNİ TANIMAMIŞ

Bunlar, bu çapulcular Türk milletini tanımamışlar. Bunlar okyanus ötesine akıllarını satmış alçaklardır. Bu millet ne kadar zorlukları aşa aşa geldi, işte demokrasimize milli iradeye darbe yapmaya kalkanlar darbeyi kendileri yemiştir.

Türk milleti bunlara en büyük darbeyi vurmuştur. Hepinizin alnından öpüyorum. İstikrar uğrunda, gelecek uğrunda ülkemizin bekası uğrunda, tankların tepesine çıkan askerlerin göğsüne yumruğuyla dur diyen bu aziz bu asil milletin evlatlarının hepsinin gözlerinden alnından öpüyorum. 

 // patates
Ne oldu parallel PKK fark etmiyor . Polis asker gerekeni zaten yapıyor. Ama dün halk çağrıldı ve gorevini yerine getirdi. Doktoru hülagu musun ne zilletsen . Senin paralel Askerler don kilot kalmışlar . Gerisinde Yunan komşuların kucağına oturmuş vakit varken sende durma bak sonsuz kalmakta var . Anca gidersin vatan haini...
16 Temmuz 2016 20:32
 // Gökbörü Hülagû Han
Sokaklarda pkk'lılar cirit atarken ses çıkarmayan akp'liler, Türk Askerini linç ediyor! Yiyorsa buyrun imralıya! Şeriat isteyenler dün demokrasi için yürüdüler, peh peh peh! Bunun hesabını vereceksiniz, megri megriler......
16 Temmuz 2016 20:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler