YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halaçoğlu: Ülkücüler sokağa bir dökülürse...
Halaçoğlu: Ülkücüler sokağa bir dökülürse...
12 Eylül 2015 11:55
MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, “Türk milleti ayağa kalktığı zaman bazı kişiler toprak altına girer. Ülkü ocakları sokaklara döküldü diyorlar ama sokağa dökülmedi. Sokağa döküldüğü zaman herkes kefenini giymek zorunda kalır” dedi.

Kadir Has Kongre Merkezi’nde düzenlenen MHP 26. Dönem Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’na katılan MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu burada yaptığı konuşmada Türkiye genelinde son günlerde terör olaylarına karşı yapılan protestolar hakkında konuştu.

Terör olaylarının ardından ülkücülerin sokağa dökülmediğini, sadece pencereden baktığını söyleyen Halaçoğlu, “Sizin gibi dava arkadaşlarımız olduğu sürece bu ülkede bir takım çapulculara peşkeş çekilmeyecektir. Hiç kimse unutmasın ki bu ülke, bu millet dar zamanda nasıl duracağını iyi bilmiştir.

Türk milleti ayağa kalktığı zaman bazı kişiler toprak altına girer. Türk milletini ayağa kaldırmasınlar. 'Ülkü ocakları sokaklara döküldü' diyorlar ama soka dökülmedi, sadece pencereden baktı. Sokağa döküldüğü zaman herkes kefenini giymek zorunda kalır” dedi.

MHP’nin iktidara yürüdüğünü kaydeden MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, “Türk milliyetçileri, Milliyetçi Hareket Partisi iktidara yürümektedir. İnşallah bu bozguncuların, bu işbirlikçilerin hakkından gelecektir. Onlara gereken dersi 1 Kasım’da verecektir” ifadelerini kullandı. 

İTİDAL...İTİDAL...İTİDAL...
 // BİTLİSLİ
hani "OYNANAN OYUNA KANMAYACAK"TIK..

gaza getirici değil de itidal ve sükünete ihtiyacımız var.

fitne zamanı insanların en hayırlısı evine kapanandır...

Gazi olaylarında Başbuğumuz 9 gün tüm teşkilatları HER TÜRLÜ FİTNEYE KARŞI tam DOKUZ gün KAPATMIŞTI…

Fitneye karşı UYANIK OLMAK VE OYUNA KANMAMAK LAZIM…
...
12 Eylül 2015 Cumartesi 16:50
YORUM
 // ADEM GÜNAY
Ülkücüler ayağa kalktığında kendi insanına,müslümanlara kefen giydirecekmiş.ne farkınız var o zaman ESAD'dan PKK'dan İŞİD'den
onlarda müslümanlardan başkasına dokunmuyor.Erkekseniz kalkın ayağa İSRAİL'e kerkinin.....
12 Eylül 2015 Cumartesi 14:41
...
 // ....
akıllı tutulması yaşıyor buda demirtaş gibi ak partiyi örnek alın. sayın cumhurbaşkanımız ile birlikte hareket etmek için vatandaşlar hareket etmek için bırakın böyle saçma sapan mesajları....
12 Eylül 2015 14:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler