YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halaçoğlu: 'Bu ülkeyi 3-5 çapulcuya bırakmayacağız'
Halaçoğlu: 'Bu ülkeyi 3-5 çapulcuya bırakmayacağız'
04 Ocak 2015 16:46
MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu,'Bugün başı boş üç-beş çapulcunun iktidardan destek alarak Güneydoğu’da hakimiyet kurması, zannetmeyin ki bu toprakları onlara bırakacağız. O topraklar kanla alınmıştır yine kanla geri alınacaktır' dedi.

 

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Kayseri’nin Melikgazi MHP ilçe kongresine katıldı. Burada konuşan Halaçoğlu, “Birilerinin vicdanı olmayabilir. Vicdanı olsa 17-25 Aralık olmazdı. Aklı olsa, 17-25 Aralık’tan önce birlikte oldukları, paralel yapının devleti yıkmanın peşinde olduklarını söyleyerek gaflet içinde bulunmazlardı” diye konuştu.

Halaçoğlu, “Gaflet içinde bulundular ve dediler ki, ‘Ne istediniz de vermedik? Siz mi açtınız o okulları bizim desteğimiz ile açtınız’ dediler. Suçladıklarının işbirlikçileri olduğunun farkına varırdık aklımızı kullansak. Hep birilerinin esiri olmak zorunda kaldığımızı düşünüyoruz.

Bugün başı boş üç-beş çapulcunun iktidardan destek alarak Güneydoğu’da hakimiyet kurması, zannetmeyin ki bu toprakları onlara bırakacağız, o toprakları kan dökerek almak zorundalar. O topraklar kanla alınmıştır yine kanla geri alınacaktır.

Hiç kimse zannetmesin ki oldu bittiye getirilerek şehitlerimizin kanı akmış o topraklar birkaç çapulcuya peşkeş çekilecektir. Eğer ülkücüler susuyorsa bunun bir sebebi vardır. Vaktinden önce çiçek açmaz, açarsa meyve vermez. Her şeyin bir vakti vardır. Sabrın gücü kadar başka güç yoktur. Sabır patladığı zaman, Türk milleti patladığı zaman dünya sarsılır. Bunu da herkes böyle bilsin” dedi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler