YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür'e şok protesto
Dün tedavi gördüğü hastanede hayatını teknik direktör Ekrem Karaberberoğlu'nun cenazesine katılan Hakan Şükür, yanına yaklaşan bir kişinin protestosu ile karşılaştı.
Hakan Şükür'e şok protesto
03 Nisan 2014 / 07:05 Güncelleme: 03 Nisan 2014 / 11:32

Şükür, kendisini ihanetle itham eden kişiye 'asıl sen şimdi cenazeye ihanet ediyorsun' diye cevap verdi. Hakan Şükür, Twitter'dan da konuyla ilgili açıklama yaptı. "Bugün katıldığım bir cenaze namazında bir şahsın 'hain' diye bağırması şunu gösteriyor ki camilere kadar kin sokulmuş. Açıkcası çok üzüldüm" diyen Şükür, "Bana verilecek makamın tebriklerinin edildiği günlerde istifa ettim. Eğer dünyayı verseler söz konusu iddialar varken 1000 kere bırakırdım." ifadelerini kullandı.

İşte Hakan Şükür'ün Twitter'dan yaptığı o açıklama

"- Insanlar siyasal birlikteliklere imza atabilir. Süreç içerisinde ortaya çıkacak fikirsel ayrılıklar da bu birliktelikleri sonlandırabilir.

- Eğer siz tüm ayrılıkları ve bitişleri bir ihanet gibi yorumlarsanız ve bunu topluma bu şekilde sunarsanız nefret tohumları yeşermeye başlar.

- Bugün katıldığım bir cenaze namazında bir şahsın 'hain' diye bağırması şunu gösteriyor ki camilere kadar kin sokulmuş. Açıkcası çok üzüldüm.

- Elbette kimin neye ihanet ettiğini zaman gösterecek inşallah. Allah en iyisini bilen ve görendir.

- Bana verilecek makamın tebriklerinin edildiği günlerde istifa ettim. Eğer dünyayı verseler söz konusu iddialar varken 1000 kere bırakırdım.

- Herkes durduğu noktayı hak saya bilir. Ama hakkın sahibi adili mutlaktır.

- Dün nerdeysem bügünde aynı yerdeyim. Ve biliyorum ki ve biliyorlarki toplulukları kandıra bilirsiniz ama Allah'ı asla.

- Allah var gam yok... Herşey adalet için, özgürlük için, eşitlik için, kardeşlik için.

- Siyaset hilesiz, hurdasız olmalı. Iftira ve delilsiz ithamlar bumerang gibi sahibine döner ve dönecektir.

- Biz bu ülke için halkımız için Rabbimin izniyle hiç durmadan yürüyeceğiz. Allah bize kafi."

10:58
 // Maliki
Bunlar hırsızlık yaptı diye sattın başbakanı
Peki şerefin varsa başbakan nın sayesinde girdiğin Meclisi'de istifa et ve terket
Sıkıyorsa kendi başına çık halkın karşısında oy al bakalım

Arkadan bıçaklayan hain...
03 Nisan 2014 10:58
08:20
 // erdal san
hakan senin tapdigin çete bu ülkenin sirlarini baska ulkelere servis ediyor. sende bunu biliyorken hala yok ya ortada iddialar var vidi vidi vidi. ya geri zekalisin yada sende mala yatiyorsun. adam en mahrem sirlari satti, cumhurbaskanini, basbakani, gen.kurmayi, mit i, bakanlari, üst düzey bürokratlari dinletmis, sen daha ne konusuyorsun cocuk gibi, küstüm işte, bana ne bana ne, birak bu ayaklari hain cakaaall....
03 Nisan 2014 08:20
bunun beyni yıkanmış
 // mehmet pekmez
ne desek boşşimdiye kadar birinden ben ihanet etim diyeni hiç duydunuzmu oyunu aldıgın insanlara ihanet ediyorsun terbiyesiz adam sen meclise bagımsızmı girdin madem deli kanlı dürüst adamsın vekiliktende istifa et o catının altına yakışmıyorsun ne vadetiler sana başbakanlıkmıda elimin tersiyle yitim diyorsun allah kainata kafidir secimdende ibret almadınmı bizseni başbakanın yanında oldiye seçtik karsısında ol diye deyil bir ayagın abd öbürü türküyede...
03 Nisan 2014 Perşembe 07:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler