YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür'den seçim isyanı
Hakan Şükür'den seçim isyanı
11 Ağustos 2014 15:30
AKP'den istifa eden bağımsız milletvekili Hakan Şükür, Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını Twitter'dan değerlendirdi. Şükür, Twitter'dan tatilini yarıda kesip oy kullanmaya gelmeyenlere sitem etti

Seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından birçok isim Twitter'dan sonuçları yorumladı. Bunlardan biri de AKP'den istifa eden bağımsız milletvekili Hakan Şükür oldu. Başbakan Erdoğan'ın kazanmasını sandığa gitmeyen tatilcilere bağladı.

işte Şükür'ün o tweetleri:

- Muhalif olduğunu belirtip ama iş oy kullanmaya gelince tatilini kesme ihtiyacı hissetmeyen ciddi bir seçmen kitlesi varmış bugün öğrendik.

- Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları için yapılabilecek tek yorum sandığa gitmeyen seçmenin kazanımlar ve kayıplar için belirleyici olduğudur.

- Bundan sonra Türkiye yeni bir sürece girdi. Siyasal ve sosyal anlamda ciddi değişimleri beraberinde getiren günler yaşayacağız.

- Cumhurbaşkanlığı,Başbakanlık,Yarı Başkanlık vs. söylemleri Anayasal meşruiyet noktasında tartışmaları da beraberinde getirecektir.

- Cumhurbaşkanlığı makamının önce olduğu gibi bundan sonra da kucaklayıcı pozisyonda olup olmayacağını ilerleyen günlerde Türkiye görecek.

- Ama en önemlisi 10 ay sonra gerçekleşecek muhtemel Genel Seçimlere,Türkiye'nin nasıl bir politik ve toplumsal atmosferde gireceğidir.

Catlayacak vatan hainleri :)
 // Oruc
Ya Milletvekili olmak senin neyine bence az yag yak terar futbolcu yapsinlar seni, efendileriyin zamani gecti yaga hetgün zam gelirdi simdi, zam yok yak bakalim istedigin kadar yag :)...
11 Ağustos 2014 Pazartesi 18:44
17:00
 // VIZ VIZ
Senin Efendin niye oy kullanmadı, torinolu şaban....
11 Ağustos 2014 17:00
Haşhaşi seni
 // Rızvan
Bu devlete ihanetinizin bedelini er ya da geç ödeyeceksiniz!...
11 Ağustos 2014 16:52
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler