YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür'den 'Polis vurmuş olabilir' iması
Hakan Şükür'den 'Polis vurmuş olabilir' iması
01 Nisan 2015 13:30
Berkin Elvan soruşturmasını yürüten savcı Mehmet Selim Kiraz'ı kim vurdu? Hakan Şükür, savcıyı polisin vurmuş olabileceğini ima etti.

Çağlayan Adliye Sarayı'nda 2 DHKP-C'li terörist tarafından rehin alınan Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın ölümüyle ilgili tartışmalar sürüyor. Savcıyı öldüren kurşunlar kimin silahından çıktı? Çılgın sorular ve iddialar sosyal medyada dolaşıyor.

Akşam saatlerinde Özel Harekat polislerinin düzenlediği operasyonda ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Kiraz'a neden otopsi yapılmadığı konuşuluyor.

Savcıyı öldüren kurşunları sordu

Savcıya otopsi yapılmadığı iddiasını twitter hesabında gündeme getiren Şükür, savcı katibinin trafik kazası geçirmesinin tesadüf olamayacağını iddia eden bir tweeti takipçileriyle paylaştı.Dünkü rehine olayından sonra twitter'da açıklama yapan Şükür'ün hedefinde hükümet vardı. Ülke genelinde elektrik kesintilerin yaşandığı gün ülkenin en korunaklı adliyesinde bir savcısı rehin alınıp vurulduğunu belirten Şükür, 'Bir ülke düşünün bölünmek üzere olan vatanı umursamayanlar tarafından yönetiliyor.' diye yazmıştı. 

14:06
 // MUHAFIZ
Bu Torinolu şabanın filmdeki şaban karekterinden dahada kötü şabanlaştığı kesin,herhalde twitter'da yazarken cinnet geçiriyor...!!!...
01 Nisan 2015 14:06
13:39
 // eda
Sen de iyice kafayı yedin. Torinolu Şaban....
01 Nisan 2015 13:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler