YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür'den ''pes'' dedirten yorum!
Hakan Şükür'den ''pes'' dedirten yorum!
03 Ağustos 2014 09:08
AK Parti'den istifa eden Hakan Şükür'ün IŞİD tarafından rehin tutulan konsolosluk görevlileriyle ilgili yorumu ''pes'' dedirtti.

Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü, 11 Haziran'da Musul'daki konsolosluk binasını basıp, 49 Türk'ü rehin aldı. Hükümet, vatandaşlarımızı kurtarmak için seferber oldu. Umutlu haber ise Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'dan geldi.

Konuyla ilgili tüm taraflarla görüşmelerin devam ettiğini belirten Yılmaz, "Konsolosluk personelinin görüşmeler yoluyla serbest bırakılmasını bekliyoruz. Bu sorunun sabırla çözülmesini beklemek en doğru yoldur. Bugün veya yarın olacak şeklinde bu görüşmelerin biteceğini beklemek, bir tarih vermek doğru değil. Çünkü karşımızda tekdüze bir grup yoktur" dedi.

Konsolosluk çalışanlarının serbest bırakılabileceği yönündeki açıklamaya Hakan Şükür'den ''pes'' dedirten bir yorum geldi.

Bakan Yılmaz'ın açıklamasını Twitter'dan değerlendiren Şükür, "Algı nasıl ama. IŞİD köşk seçimlerine 1 hafta kala rehineleri bırakıyor" dedi.

sukur
 // Milli irade
Torinolu şabanda adam olduya.baska yorum yok...
03 Ağustos 2014 17:08
çeteciler
 // leon
Senin paralel çetecilerinin seninle birlikte adliye koridorlarında yaptığınız algının yanında bu çok hafif kalır be Hakan'ım paralelim..!...
03 Ağustos 2014 14:10
Sana yazıklar bile olmasın, küçük adam
 // Mühr-ü Süleyman
Yazıklar olsun desem, sana olacak yazıklara bile çok yazık olacak !
En iyisi seni ALLAH(cc)'a havale etmek
Milli Takımdan ve sonrasnda kulüp takımından, bolca sergilediğin inancından ötürü seni dışlayanlar pişman çünkü böyle biri olduğunu bilselerdi seni baş tacı ederlerdi
Yalnızlık ve dışlanmışlığın eziciliğinde, zanedilen derin(!) inancından dolayı "inananlar yanlız değildir" mesajı vermek uğruna sahip çıkanlar da pişman meğerse sadece görüntüymüşsün
Utanmadan chp'ye katıl, sana çok ya...
03 Ağustos 2014 Pazar 11:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler