YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür dalga konusu oldu
Hakan Şükür, Paralel Yapı soruşturmaları tartışmalarına Twitter'dan attığı Deniz Gezmiş fotoğrafıyla katılınca alay konusu oldu.
Hakan Şükür dalga konusu oldu
28 Nisan 2015 / 11:14 Güncelleme: 28 Nisan 2015 / 16:45

"Paralel Yapı" soruşturmaları kapsamı​nda Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca​'nın da aralarında bulunduğu tutukluların Asliye Ceza Mahkemesi tarafından verilen tahliye kararının​ yok hükmünde sayılmasının akabinde, hukuk ve siyaset çevrelerinden farklı yorumlar gelmeye devam ediyor.

Hakan Şükür dalga konusu oldu

Bu tartışmalara AK Parti eski milletvekili Hakan Şükür de Twitter'dan yaptığı paylaşımlarıyla dahil oldu. Twitter hesabından Deniz Gezmiş paylaşımı ile yargıda yaşanan son tartışmalara katılan eski milli futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür, sosyal medyada alay konusu oldu.

Deniz Gezmiş fotoğrafına tepki

'Paralel Yapı'dan yana tavır sergilemek adına Türkiye'de komünizm akımının sembolü olan bir ismi tercih etmesi, Şükür'ün hem sağ hem de sol görüşlü kullanıcılar tarafından ti'ye alınmasına sebep oldu.

Hakan Şükür, Deniz Gezmiş'in mahkemede çekilen ve altında "Hakim: Neye gülüyorsun? Deniz Gezmiş: Duvarda adalet yazıyor ona gülüyorum" diyalogu bulunan fotoğrafını paylaşarak, "Şimdi de duvarlarda adalet değil 'saray' yazıyor Deniz!" diye yazdı.

"Hakan yoldaş" tepkisi

Hakan Şükür, tweeti üzerine bazı kullanıcılardan "Hacı tebrik ederim bunu paylaştığın için, defansa geçen golcü gibisin. Yardıma gelmen iyi mi yok tek kale mi maç?", "Hakan Yoldaş", "ooo paralel devrimcilik alırım bir dal" gibi tepkiler aldı.

İşte Hakan Şükür'ün tweeti ve bazı yorumlar 

rs-019.jpg

 // ahmet
Hakan sukure hakkini helal etmiyon da calan cirpana mi helal ediyon yazik nerede ise aldida savuniyon akpyi...
29 Nisan 2015 09:45
Adam görün
 // candost
Adam olmuş konuşuyor. Şerefinle AKP den millet vekili oldun ve partiden ayrıldın. O şerefin hala varsa devam ediyorsa partiden istifa ettiğin gibi Milletvekilliğinden de istifa et. Bağımsız aday ol kazanırsan bütün aldığım maaşlar helal olsun kazanmazsan aldığın maaşları iade etmeye varmısın etmezsen AKP sayesinde oy aldın maaş aldın sen oradan istifa ettin hepsi haram hakkımızı helal etmiyoruz....
28 Nisan 2015 Salı 17:43
HAKKI
 // **
Allahın izniyle bu şebekenin beli kırılmıştır. can verirken birkaç ihanet içinde daha olabilirler dikkatli olmakta fayda var....
28 Nisan 2015 Salı 14:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler