YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Şükür: Bir daha Türkiye'ye dönmeyeceğim
Hakan Şükür: Bir daha Türkiye'ye dönmeyeceğim
17 Aralık 2015 15:11
İstanbul'daki evini satan ve bankadaki parasını çektikten sonra Türkiye'den ayrılarak başka bir ülkeye yerleştiği söylenen Hakan Şükür ABD'de ortaya çıktı.

Şükür'ün, "Bir daha Türkiye'ye dönmeyeceğim burada iş kuracağım" dediği belirtildi.
Hakan Şükür, geçtiğimiz günlerde ikamet ettiği Büyükçekmece Tepekent'te bulunan evini satışa çıkarmıştı.

Şükür'ün evini satma kararını Paralel Yapı'ya yönelik operasyonların yoğunlaştığı bir dönemde alması dikkat çekmişti. Bir süredir yurt dışına çıktığı söylenen fakat hangi ülkeye gittiği bilinmeyen Hakan Şükür'ün, California'ya bağlı San Mateo'ya yerleştiği iddia edildi.

Üç katlı bir apartmanda bir daire satın alan Şükür'ün geçtiğimiz günlerde Bank Asya'dan çektiği paraları buraya aktardığı ileri sürüldü. Şükür'ün çevresine, "Bir daha Türkiye'ye dönmeyeceğim burada iş kuracağım" dediği de belirtildi. Eski futbolcunun 'paralel yapı'ya yakın olması sebebiyle Türklerden beklediği ilgiyi de görmediği söyleniyor.

fetbolcu
 // yılmaz türk
Bu forveti aday gösterip vekil seçtirenler ? Sizin hiç mi sorumluluğunuz yok ?Şüphesiz Allah C.C bunun hesabını soracaktır. Akın İpek in annesinin elini öpmeye devam...........??????? ............
17 Aralık 2015 Perşembe 17:44
..
 // Ahmet
Niye donmuyor ki? Vatanini sevmiyor mu? Yoksa suclanmaktan mi korkuyor. Gercekten sucsuz olduguna inaniyorsa neden Turkiye'de kalmiyor?...
17 Aralık 2015 16:26
HAİNİN VEKİLLİGİNİDE DÜŞRÜN MAAŞ ALAMASIN
 // YEŞİL
BU TİP HAİNLERE VEKİLLİK MAAŞIDA VERİLMEMELİ...
17 Aralık 2015 Perşembe 16:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler