YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gürsel Tekin kendi TV'sini kurdu
Gürsel Tekin kendi TV'sini kurdu
07 Haziran 2014 19:00
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, yaptığı basın toplantılarının televizyonlardan yayınlanmaması üzerine kendi televizyonunu kurdu. İnternetten yayına başlayan, ''Gürsel Tekin TV'' canlı yayın da yapacak.

Tekin, yaptığı basın toplantılarının televizyonlarda yer bulmamasına isyan etti. İktidar yetkililerinin toplantılarına yer verildiğini ancak muhalefete gerekli yerin verilmediğini savunan Tekin, sorunu kendi televizyonunu kurmakta buldu.

Canlı yayın yapacak

Milliyet'ten Kıvanç El'in haberine göre, Tekin, birkaç gün önce kimseye duyurulmadan test yayınına başlayan, "Gürsel Tekin TV" şimdilik sadece "www.gurseltekin.tv" adresinden yayın yapacak. Gürsel Tekin'in basın toplantılarının videolarını da yayınladığı siteden Tekin'in basın toplantıları ve programları canlı yayınlanacak. CHP Genel Merkezi'nde yapılacak basın toplantıları da zamanla bu platformdan canlı verilecek. Tekin'in duyurmadan yayınına başladığı TV'sini günde ortalama 1000 kişi izlediği de ifade edildi. Yapılacak tanıtımın ardından ilginin daha da artması bekleniyor

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler