YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gurgenidze'nin, ülkesinde yaşanan çatışmaların hem
Gurgenidze'nin, ülkesinde yaşanan çatışmaların hem
Gurgenidze'nin, ülkesinde yaşanan çatışmaların hem
06 Eylül 2008 / 10:14 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Türkiye'ye gelen Gürcistan Başbakanı Lado Gurgenidze, gece soluğu ünlü eğlence merkezi Reina'da aldı. Basın mensuplarının kendisini takip ettiğini öğrenen Lado Gurgenidze Reina'dan deniz yolu ile ayrıldı.


Başbakan Recep Tayyib Erdoğan ile görüşmek üzere dün sabah İstanbul'a gelen Gürcistan Başbakanı Lado Gurginidze geceyi İstanbul'un en ünlü eğlence mekanlarından Reina'da geçirdi. Gündüz Kafkaslarda yaşanan kriz konusunda Başbakan Erdoğan ile görüşen Lado Gurgenidze'nin, ülkesinde yaşanan çatışmaların hemen ardından eğlenceye koşması dikkat çekti.
Edinilen bilgiye göre, Reina'ya 15-20 kişilik bir grupla gelen Gugenidze, konuklarını VİP bölümünde ağırladı. Burada bir süre eğlenen Gürcistan Başbakanı boğazda tekne turu yaptı. Yardımcılarının basın mensuplarının kendisini takip ettiği yönündeki uyarılarının ardından, eğlence mekanına 23.00 sularında gelen Gurgenidze 02.00'de deniz yolu ile Reina'dan ayrıldı.


Gurgenidze'nin Reina'da bulunduğu saatlerde ünlü eğlence merkezi çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. 1 otobüs dolusu çevik kuvvet polisinin yanısıra çok sayıda ekip ve koruma polisi, güvenlik önlemleri çerçevesinde görev aldı. Ayrıca Reina önünde bir de ambulans bekletildi. Gurgenidze'nin ayrılmasının ardından Reina'da hayat normale döndü.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler