YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gül: AK Parti'den önce
Gül: AK Parti'den önce
30 Mayıs 2015 13:17
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, AK Parti'den önce vatandaşın değeri olmadığını ifade ederek, "İktidarlar millete hizmet etmezdi ama insanlarımız AK Parti için çok önemli, AK Parti insanlarımıza hizmet etmek için var" dedi.

Gül, seçim çalışmaları kapsamında Nizip ilçesinde bazı mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Kumla Mahallesi'nde vatandaşlara hitap eden Gül, Türkiye'nin her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olduğunu, AK Parti iktidarlarının da bu anlayışla 13 yıldır hizmet verdiğini söyledi.

Gül, "AK Parti'den önce hiçbir köylünün, çiftçinin ve vatandaşın değeri yoktu. Türkiye'de iktidarlar millete hizmet etmezdi ama insanlarımız AK Parti için çok önemli. AK Parti insanlarımıza hizmet etmek için var" diye konuştu. 

Partileri iktidara gelmeden önceki yıllarla bugünlerin mukayese edilmesi gerektiğini belirten Gül, "13 yıl öncesinde Türkiye'de koalisyonlar vardı, paranın kıymeti yoktu, bir çiklet alırken 1 milyon para veriyorduk. Enflasyon yüzde 60 yüzde 70'ti, şimdi ise enflasyon yüzde 6 yüzde 7'ye indi, daha da inecektir. Bu dönem devletin dışarıya olan borçlarını tamamladık, önümüzdeki 4 yıl içerisinde de yine halkımızın AK Parti'ye olan destekleriyle insanlarımızın cebine girecek parayı artıracağız" ifadesini kullandı.

Gül, köy statüsünden mahalleye dönüşen Günaltı, Saray, Kefre, Aşağıbayındır ve Yukarıbayındır'ı da ziyaret etti.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler