YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk iddialarına nasıl cevap verecek?
Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk iddialarına nasıl cevap verecek?
Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk iddialarına nasıl cevap verecek?
06 Aralık 2008 / 18:13 Güncelleme: 06 Aralık 2008 / 00:00

Herkesin merakla beklediği düellonun tarihini CHP'li Kılıçdaroğlu açıkladı. Melih Gökçek ile Kemal Kılıçdaroğlu 10 Aralık Çarşamba günü Star'da Uğur Dündar'ın hakemliğinde kapışacak.


Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk iddialarıyla ilgili oturumda Gökçek'in nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor.


Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki Cumhuriyet Halk Evi'nin açılışını, CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu yaptı.


"Yolsuzluk ve Siyaset" konulu bir konferans için ilçeye gelen Kılıçdaroğlu, önümüzdeki çarşamba günü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le yapacağı açık oturumla ilgili olarak, "Ben kendi üslubumla karşılık vereceğim." dedi.


Kuşadası Cumhuriyet Halk Evi'nin açılışından önce basın mensuplarının sorularını cevaplayan CHP Grup Başkan Vekili Kılıçdaroğlu, Başkan Gökçek'le yapacakları açık oturumu yönetecek gazeteci Uğur Dündar'la uygar bir tartışma ortamı yakalayacaklarını umduğunu söyledi.


Kılıçdaroğlu, "Gökçek orada da her zamanki üslubuyla konuşsa da ben kendi üslubumla cevap vereceğim. Oturumu yönetecek olan deneyimli bir gazeteci, umarım düzeyli bir tartışma ortamı yakalarız." dedi. Gökçek'in mal varlığıyla ilgili bir soruya ise "Gökçek herhalde bu toplantıda mal varlığını açıklayacaktır." şeklinde cevap verdi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler