YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gökçek, Kılıçdaroğlu - PKK ilişkisini açıkladı
Gökçek, Kılıçdaroğlu - PKK ilişkisini açıkladı
26 Mayıs 2015 11:10
CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun PKK ile iç içe olduğunu belirten Melih Gökçek, bu iddiasını 1998 yılında Batı Çalışma Grubu tarafından hazırlanan rapor çerçevesinde kanıtladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek Kanal A ekranlarında konuk olduğu Çerçeve programında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

İşte Gökçek'in o konuşması:

"Bakın bu gördüğünüz belge Kılıçdaroğlu hakkında Batı çalışma grubu tarafından 1998 yılında hazırlanmıştır. Bakın oradan bir kaç yer okuyayım."Kemal Kılıçdaroğlu 100'den fazla PKK, TKLP, Dev-Yol militanını kuruma almış kurumu adeta bölücü örgütlerin yuvası haline getirmiştir. Kemal Kılıçdaroğlu Kürtçü ve bölücü Örgütlerle ilişkisi saptanmış kişileri üst yönetime atamış bu kişilerin hamisi olarak, olağanüstü hal bölge valilerinin taleplerine karşı direnmiş, bölücülerin o bölgedeki faaliyetlerine zemin hazırlamıştır."

"Kılıçdaroğlu Doğu ve Güneydoğu'da PKK'lı doktorları hastanelere Başhekim yapmış. Valilikler buna itiraz etmiş yazı ile ama o ısrar ediyor ve aldırmıyor. Doğu ve Güneydoğu'da PKK'lıların üzerinde telsizler yakalanmış telsizler SSK'ya ait. Serumlar SSK'ya ait."

"CHP'nin adaylarının yüzde 60'ı Alevi vatandaşlarımız, buna saygı duyuyorum ancak CHP
bir mezhep partisi haline gelmeyi tercih etti."

 

KANALAHABER / ÖZEL İÇERİK

 

 // Gül
Gökçeğin fetöcü olduğunu tüm dünya biliyor artık kimseye iftira atmasın kendi kirlileri ortaya çıktı parsel parsel sattı ankarayı ee ne demişler keser döner sap döner gün gelir hesap döner :-)...
21 Eylül 2016 15:33
gerçekler zorunuza gitmesin...
 // Murat D.
birileri gerçekleri duyunca hoşuna değil zoruna gidiyor 'sus sus' diye sinir krizi geçiriyor...:-)...
26 Mayıs 2015 Salı 13:21
Allah seni ıslah etsin.
 // Ömer
Birileride çıkar senin mesai sonrası h.kılıç ile ilişkini, kaç km lik uzaklığa özel hizmeti d.gaz vs Neye karşı götürdüğünü yazar, Ankarayı parsel parsel kimlere peşkeş çektiğini yazar söyleyen bir 'kahraman' çıkar sn.Gökçek. Yerel yöneticisin unutma sana oy çıkmayan bölgeye bile ayrım yapmadan hizmet götürmelisin....
26 Mayıs 2015 Salı 12:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler