YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
“Gezi’nin dış desteği yok diyenlere kapak olsun"
AK Parti MKYK üyesi Mazhar Bağlı ‘Hospitality Innovation Award’ ödülünün Divan Otelleri’nin sahipleri Ali koç ile Semahat Arsel'e layık görülmesiyle ilgili konuştu.
“Gezi’nin dış desteği yok diyenlere kapak olsun"
09 Ekim 2013 / 00:31 Güncelleme: 09 Ekim 2013 / 00:18

Bağlı açıklamasında “Gezi’nin dış desteği yok diyenlere bu ödül kapak olsun” dedi.

Dünya Otelcilik sektöründe en prestijli ödüllerden sayılan ‘Hospitality Innovation Award’a bu yıl Divan Otelleri’nin sahipleri Ali koç ile Semahat Arsel layık görüldü. Ödülün gerekçesini açıklayan PKF Genel Başkanı Michael Widman “Koç grubu, Gezi Parkı protestolarında sivil dayanışma ve cesaretin önemli bir örneğini göstermiş, misafirperverliğin kriz anlarında da ne kadar gerekli olduğunu kanıtlamıştır” dedi.

AK Parti MKYK üyesi Mazhar Bağlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Gezi’nin dış desteği yok diyenlere bu ödül kapak olsun” ifadesini kullandı. Bağlı, “Bugüne kadar dile getirdiğimiz, hükümet çevrelerinin söylediği, bu ve benzeri Divan Oteli gibi düşüncenin hükümete aslında icraatlar dolayısıyla değil de ideoloji üzerinden karşı olanların her türlü kesimle iş tutabileceklerini görebilirsiniz” diye konuştu. “Bu ödül de bunun bir daha açık bir göstergesi” diyen Mazhar Bağlı, aynı zamanda bu işin kurgusunun yurt dışında da yapıldığını belirterek bunu durumu uluslararası bir 28 Şubat göstergesi olarak değerlendirmenin mümkün olduğunu belirtti.


STARSİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler