YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Gelişmiş devletler AK Parti'den uzak duruyor"
"Gelişmiş devletler AK Parti'den uzak duruyor"
31 Temmuz 2013 13:11
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, dünyanın hiçbir demokratik ve gelişmiş devletinin AK Parti ile ilişki kurmadığını savundu.

Toprak, yaptığı yazılı açıklamada, Gezi Parkı odaklı eylemlerin, Hükümetin kimyasını bozduğunu, icraatlarındaki yanlışları sorgulamak yerine, eylemlerle ilgili komplo teorileri üretir hale getirdiğini ifade etti.

AK Parti'yi "iktidarı kaybetme korkusu sardığını, bütün dünyanın kendisine karşı birleştiği sanısı ile hareket ettiğini" ileri süren Toprak, bu nedenle demokratik taleplere de sağlıklı yaklaşamadığını savundu.

Toprak, şunları kaydetti:

"Böyle bir yaklaşımla ülke yönetilemez. Bu zihniyet topluma büyük zarar vermektedir. Dünyanın hiçbir demokratik ve gelişmiş devleti AKP ile ilişki kurmuyor. AKP ise günden güne saldırganlaşıyor. AKP ne yaparsa yapsın halkımız onu iktidardan indirecektir. Demokraside iktidara gelmek ne kadar normal ve doğal bir süreç ise iktidardan seçimle gitmek de o derece doğaldır. Ama bu doğal süreçleri ancak gerçek demokratlar içlerine sindirebilir. Demokrat olmayanlar ise paranoyalarla, komplo teorileriyle hareket ederler. "

 

AA

Etiketler:
ULAN
 // MALİKİ
yA KARDEŞİM SİZ GİDİN O GELİŞMİŞ DEVLETLERDE YAŞAYIN. ZATEN O GELİŞMİŞLER YAKIN DURSA AKP YE BİZ ABDESTİMİZDEN ŞÜPHE DUYARIZ. U... SİZ GİDİN ONLARA YAKIN DURUN, SEVİŞİN, KOKLAŞIN, KUCAKLAŞIN ONLARLA. HATTA GAZETE SAYFALARINI SATIN ALIN ELİNİZDE Kİ AVCUNUZDAKİLERİ, ATATÜRK ÜN ÇANAKKALEDE SAVAŞTIĞI İNGİLİZ GAZETELERİNE VERİN.. NEYSE YA BUNLAR HALA BİZİ SALAK KENDİLERİNİDE EFENDİ SANIYOR. BİZ ARTIK O ESKİ SALAK DEĞİLİZ AMA SİZ HALA O ESKİ UŞAKSINIZ....
31 Temmuz 2013 Çarşamba 14:39
GELİŞMİŞ DEVLETLER AK PARTİDEN UZAK DURUYOR
 // GEZEGEN
SİZLER ZATEN YÖNETEMESSİNİZ. SİZİN ZİHNİYETİ BU TOPLUM NASIL Bİ ZİHNİYET OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR. DÜNYANIN HİÇ BİR DEVLETİ SAYIN BAŞBAKANIMIZIN KARŞISINDA TİTREDİĞİ KADAR KİMSE TİTRETEMEMİŞTİR.AKP İSE GÜNDEN DÜNE DAHA DA OLGUNLAŞIYOR. SİZLER DEMOKRASİYE İNANMADIĞINIZ İÇİN 20' Lİ YAŞLARDAKİ GENÇLERİ SOKAKLARA İNDİRİP REZİLLİĞİNİZİ BU HALKIMIZ ÇOK İYİ GÖRDÜ. AÇ TAVUK KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA GÖRÜRMÜŞ CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI' DA BÖYLE DÜŞÜNÜYO AKIL YOKSULLARI... ...
31 Temmuz 2013 Çarşamba 14:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler