YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Galatasaraylı Öcalan bu defa Amedspor'u destekledi
Dün İmralı heyetiyle birlikte Öcalan'la görüşmeye giden Pervin Buldan, Öcalan'ın koyu Galatasaraylı olmasına rağmen rakibi Amedspor'u desteklediğini anlattı.
Galatasaraylı Öcalan bu defa Amedspor'u destekledi
07 Şubat 2015 / 12:15 Güncelleme: 07 Şubat 2015 / 14:01

Ziraat Türkiye Kupası G Grubu'nda oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray maçı, futbolseverler kadar siyaset dünyasının da ilgi alanındaydı.

Maç günü HDP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan maça ilişkin olarak Kürtlerin Galatasaray'ı tuttuğunun bilindiğini fakat Galatasaray-Diyarbakırspor maçında yüreklerinin Diyarbakır ile birlikte olduğunu söylemişti.

Öcalan Amedspor'a başarılar diledi

Dün de İmralı heyetiyle beraber Öcalan'la görüşen Buldan, Öcalan'ın Amedspor'a başarılar dilediğini ve "Koyu bir Galatasaraylı olmama rağmen ilk defa rakip bir takımı destekledim" dediğini aktardı.

rs1-221.jpg

İmrali hacıları
 // Ömer
İmralı hacılarınında tıpkı Halfeti dönüşü Öcalan'nın doğum yıldönümde, iradesine ipotek konmuş,kayıtsız şartsız biatçı mekaplı bir mitosçu bir avuç toprağı öpüp kavanoza koyanlardan farkı yok.Öcalan'a şunu da sorsalardı; A.Fırat ismiyle yazmış olduğu Din Sorununa Devrimci Yaklaşım adlı safsatalarla dolu karalamar için halen aynı inancın savunucusu mu? Ekolojik entel def/rımciler.Millet sokaklarda dilenirken 450 tl ye kravat fular takan kapitalis dönüşümcüler sizi.Kürt aydın yok Sırrı mı kaldı?...
07 Şubat 2015 Cumartesi 22:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler