YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Flaş iddia! 'Kılıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir'
Bu seçimlerin Kılıçdaroğlu'nun son seçimi olabileceğini iddia eden Cem Küçük nedenlerini sıraladı.
Flaş iddia! 'Kılıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir'
13 Mart 2015 / 17:16 Güncelleme: 13 Mart 2015 / 17:27

Gazeteci yazar Cem Küçük CHP'nin yanlış ittifaklar içinde olduğnu söyledi..Küçük, 7 Haziran seçimlerinden sonra 'Kemal Kılıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir' diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun siyasi hayatı bitebilir

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu son seçimi olabilir. Çünkü buradan alacağı yüzde 25-26’lık bir oy, onun zaten siyasi hayatını bitirecek bir şeydir, fiili olarak. Çünkü 2010’dan beri genel başkan, zaten oraya nasıl geldiği belli ve AK Parti karşısında her hangi bir umut ortaya koyamayıp , partiyi değiştirecek bir yöne çizemiyorsa, insanlara umut olamıyorsa, bu ülkedeki sadece katı ulusalcı, milliyetçi insanlar dışında muhafazakarlar, Kürtler, dindarlar, başkaları da olabilir bunun içinde, CHP’ye yönelmiyorsa bir sıkıntı var demektir. 

Kemal Kılıçdaroğlu Tunceli’li. Diyarbakır, Batman, Bitlis, Hakkari, belki ilk geldiği zamanlar buralardan oy alma şansı küçükte olsa vardı. En az 25-30 ilde CHP hiç yok, varlığı yok. Belli yerde tabelası var. %25 -26 oy alıyor, milletin dörtte birinde karşılığını görüyor, Batı’da, ortada bir kısım yerlerde var. Ben o yüzden Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu seçimde siyasi hayatının biteceği kanaatindeyim.  

Programda Aydın Doğan'ın açıklamalarını da değerlendiren Yeni Şafak Gazetesi yazarı Cem Küçük "Aydın Doğan'ın AK Parti ve Erdoğan muhalifliği hiçbir zaman bitmeyecek" diye konuştu.

17:54
 // MUHAFIZ
Aydın Doğan'ın Ak Parti ve Erdoğan muhalifliği tabiki hiçbir zaman bitmeyecektir.Çünkü Almanya cumhurbaşkanının odasına kadar gidip,ondan aldığı emir budur,yoksa Almanya'da yılın gazetecilik ödülü olan Altın Victoria ödülünü nasıl alabilir?,yoksa Almanya'da nasıl Bild gazetesinden sonra ençok satan gazete olabilir?,birileri Almanlardan emir alır,birileri İngilizlerden emir alır,birileri Amerikalılardan ve siyonist yahudilerden ve İsrail'den emir alır;bunlar dışarıdan emir alan EMİRZADELER'dir...!!!...
13 Mart 2015 17:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler