YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Figen Yüksekdağ'ın danışmanından alçak tweet!
HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ'ın danışmanı Sıtkı Güngör, Diyarbakır’da terör örgütü PKK’nın Emniyet Müdürlüğü ve polis lojmanına yönelik bombalı ve roketatarlı saldırısının ardından skandal bir tweet attı.
Figen Yüksekdağ'ın danışmanından alçak tweet!
14 Ocak 2016 / 10:40 Güncelleme: 14 Ocak 2016 / 11:06

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın danışmanı Sıtkı Güngör, gece saatlerinde Diyarbakır Çınar’da terör örgütü PKK’nın düzenlediği ve 5 kişinin hayatını kaybettiği 39 kişinin yaralandığı saldırı sonrası sosyal medya hesabı Twitter’dan skandal bir paylaşımda bulundu.

PKK’nın bomba yüklü araç ve roketatarlı saldırısında emniyet müdürlüğü ve ailelerin kaldığı üst katlardaki lojmanlarda büyük hasar oluştu.

HDP Eşbaşkanı Yüksekdağ’ın ESP döneminden bu yana yanında olan danışmanı Güngör, lojmanda yaşayan kadın ve çocukların da yaralandığı saldırı sonrası “Bahar erken geldi… Cemreler düşüyor sanki… #Çınar” şeklinde tweet attı.

rs1-573.jpg

 

 

 // Mehmet
Bi bitmediniz aşşalık teröristler...
14 Ocak 2016 17:54
Ey densiz sizin gibilere bahar daha yakın olacak!!!
 // Muhafız
Ey densiz,şerefsiz vatan HAİNİ hiç merak etme inanki sizin gibilere bahar çok daha yakın olacak...!baharıda biz sizin gibi şerefsizlere erken getireceğiz.!,sizin vatan hainleri ancak ve ancak çocukları,beşikteki BEBEKLERİ KATLEDER;ama kimsenin en ufak tereddütü olmasınki bu yaptığınız şerefsizliklerin karşılığını çok fazlasıyla alacaksınız...!!! O hunharca katlettiğiniz ÇOCUKLARIN BEBEKLERİN kanı yerde kalmayacak...!!!...
14 Ocak 2016 Perşembe 17:51
Bir gece
 // uykucu
Evinden alip goturecekler. Sabaha kadar "Ben oyle demedim, hakikaten bahari kastettim" diye polislerin ayaklarinin altini opecek. ...
14 Ocak 2016 Perşembe 14:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler