YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Figen Yüksekdağ'dan alçak tehdit! Münbiç'e harekat olursa...
Figen Yüksekdağ'dan alçak tehdit! Münbiç'e harekat olursa...
30 Ağustos 2016 15:30
HDP eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, Münbiç'e yapılacak bir operasyonun 6-8 Ekim olayları gibi karşılık bulacağını söyledi.

Terör örgütü PKK'nın siyasi kınadı HDP'nin Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, örgütün medyasına Türkiye'nin yürüttüğü Fırat Kalkanı operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Münbiç'e yönelik bir operasyonun Türkiye'yi dorudan etkileyeceğini iddia eden Yüksekdağ, kendince Türkiye'yi tehdit etti.

MÜNBİÇ'E YÖNELİK SALDIRGANLIK YANIT BULUR

Figen Yüksekdağ, "Münbiç'e dönük bir saldırı harekatının başlatılması ve sürdürülmesi Türkiye'yi doğrudan etkiler. 

Dün nasıl 6-8 Ekim sürecinde Kobani'nin DAEŞ tarafından işgal edilmesi Türkiye'deki Kürt halkını, bizleri harekete geçirdiyse Münbiç'e yönelik saldırganlık yanıtlanacaktır." şeklinde konuştu.

6-8 EKİM OLAYLARI

6-8 Ekim olaylarında, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın çağrısıyla sokağa çıkan sivil teröristler, ortalığı yakıp yıkarken 50'den fazla kişinin ölümüne sebep olmuştu.

 // Mustafa
Ha bir de selo güney Afrika da idi. Talimatları yeni gönderdi herhalde....
31 Ağustos 2016 23:06
 // Mustafa
6-8 ekim olaylarının cevabını selo veriyordu ya, terim terim terliyordu. O zaman bu milletin mülayim tarafiydı. Gene öyle bir şey olsun, Yasin Börü nün selamını o zaman alırsınız. Bu sefer selo, cevap verirken, terler mi, işer mi? Hiç bilemem....
31 Ağustos 2016 23:05
 // aytekin gundog
Su kadina biri desinki oyle birsey olursa kafan kopar yokmu biyebilen birkrre boyle birsey yaparsak eminim hepsi korkudan altina yapar.nasil bir ulke kardesim burasi herkez herseyi yapabiliyor...
30 Ağustos 2016 17:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler