YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Feyzioğlu'ndan yine arama provokasyonu!
Feyzioğlu'ndan yine arama provokasyonu!
21 Nisan 2015 07:06
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, "Avukatın üstü aranmaz" dedi.

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, “Avukatın üzerinin ve çantasının aranması demek vatandaşın namusuna, mahremine el sürülmesi demektir” dedi.

Hakim ve savcılar da aransın

‘Türkiye’de Demokrasi ve Hukuk’ konulu konferans vermek üzere, Hatay’ın İskenderun ilçesine gelen Feyzioğlu, ilk olarak İskenderun Gazeteciler Cemiyetini (İGC) ziyaret etti. Feyzioğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi bando takımı tarafından törenle karşılandı. Feyzioğlu’na Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez, Kilis Barosu Başkanı Muammer Fazlıağaoğlu, CHP’den istifa edip Hatay bağımsız milletvekili adayı olan Refik Eryılmaz ve İGC Başkanı Şehmus Aslan’da eşlik etti.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Feyzioğlu, Cumhuriyetin savcısı, devletin hakimi vatandaşın ise avukatı olduğunu ifade edip avukatların tabi oldukları tedbire hakim ve savcıların da zorunlu olduğunu söyledi.

19:58
 // Ali
Esasen senin sorun aramak değil
Terörist içeri sokmak...
21 Nisan 2015 19:58
12:12
 // 67
Dogru adalet sizin tekelinizdeydi bu halka tepeden baktiniz hep kiyaslama su ben herkez degilim yavma yok sizde pasa pasa aranacaksiniz ustunluk bitti...
21 Nisan 2015 12:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler