YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cüler CHP Genel Merkezinde
FETÖ'cüler CHP Genel Merkezinde
21 Haziran 2016 12:15
FETÖ'nün gazetecileri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. CHP Lideri, gündeme dair açıklamalar yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullahçı Terör Örgütü'nün yeni yayın organı 'Yarına Bakış'ı partisinin genel merkezinde konuk etti.

CHP SEÇİME HAZIR

Burada gündeme ilişkin soruları yanıtlayan CHP Lideri, parti olarak seçime hazır olduklarını ve seçim yapılması durumunda 1 Kasım'a göre tablonun değişeceğini iddia etti.

"BU SÜREÇTEN MÜCADELE EDEREK ÇIKACAĞIZ"

Kılıçdaroğlu, baskı döneminin yaşandığını iddia ederek, "Bu süreçten mücadele ederek çıkacağız. En karanlık günlerde bu ülke aydınlığa çıkmayı başarmıştır. Yapılacak mücadele hak ve adalet mücadelesidir. Hangi düşünceden olursa olsun, insanlar düşüncelerini özgürce dile getirebilmeliler." dedi.

1-20160621121746.jpg

2-950.jpg

Fotoğraf: Kemal Kılıçdaroğlu, görüşme sırasında FETÖ'nün gazetesini inceledi.

@
 // hacı
Bunlarda ne yüz desen var...
21 Haziran 2016 22:59
ne yapsalar boş..allahın dediği olacak.
 // hursit dilaver
clintonun yanındaki ecevit gibiler.. ellere bakın yahu.. oğuşturmaktan ter akmıştır.orası CHP. yani bir şey ıçmeden ,ınsanı göndermezler ayıp olur. misafirperverliği sever CHPliler.ötekiler de ramazan mı ,CHP mi diye tercih anı geldiğinde elbet CHPyi tercih edeceklerdir. bayram sonu 6 günleri de tutmayacakları için bu bir günü kaza ederler.CHP için değmez mi yani bir gün oruç yemek..değer tabi..onun adı CHP, kurtarıcımız,umudumuz oldu.ramazan gelir gider ama CHP BİR GİDERSE GELEBİLEMEZ....
21 Haziran 2016 Salı 17:48
Halada anlamidlar bu zavallilar
 // Mehmet Faruk
Bu Fetocüleri anlamakta güclük cekiyorum. Hala da anlamadilar. Sizin ückagitciliginiz meydanda daha ne yapmak istiyorsunuz. Israilin yaptigi zalimliklere hic bir Zaman Dogru bir tepki göstermeyen Fetocuar simdide Erdogana Israil,ABD usagi diye yaziyorlar. Haydi oradan. Ben sizleri iyi taniyorum. Milleten Kurban vs. parasi toplayip büyük bir kismini ABD ye yollayonlar sizi.......
21 Haziran 2016 Salı 17:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler