YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cü CHP’liler hackerlara yakalandı
Hacker grubu Ayyıldız Tim, CHP’li vekil Eren Erdem ile FETÖ’nün üst yöneticisi İlhan Tanır'la yazışmasını deşifre etti. Yazışmada, CHP’li 5 vekilin Gülen’i ziyaret edeceği de yer aldı.
FETÖ'cü CHP’liler hackerlara yakalandı
29 Ağustos 2016 / 11:37 Güncelleme: 29 Ağustos 2016 / 15:40

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Siyaseti FETÖ’den temizleyelim” çağrısına, hacker grubu Ayyıldız Tim belgelerle karşılık verdi.

Grup hesabından önce “Bize sürekli soruyorsunuz hangi vekilin paralelle işi var diye… Yüzlerce FETÖ’cü hesabı aldık. En çok DM olan vekil ise bir CHP’li vekildir” açıklaması yapıldı.

EREN ERDEM YAZIŞMASI

Ayyıldız Tim, daha sonra da hacklediği email ve Twitter hesaplarından birinde, FETÖ'nün ABD'deki bir numarası olarak anılan İlhan Tanır ile CHP Milletvekili Eren Erdem'in yazışmalarını yayımladı.

24 Ocak 2015 tarihli bu yazışmada Erdem, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı Brookings Enstitüsü önünde korumalar ile gazeteciler arasında meydana gelen olayı soruyor ve kendilerince de paylaşılmak üzere periscope üzerinden paylaşılmasını istiyor.

GÜLEN RANDEVUSU

Hacker grubu, 14 Ocak 2014 tarihli Nevzat Ayvacı aracılığıyla Fetullah Gülen’den randevu istenen yazışmayı da yayımladı. Yazıda, Çarşamba gecesi gelecek CHP’li 5 vekilden birinin namaz da kıldığı vurgulanarak, “Sıcak, samimi, halis ve hakikatli ilginiz bizi sevindirecektir” ifadesi kullanıldı. 

 

GÜNEŞ

 // Fatıma
E hadi syn KILIÇDAROĞLU görev başına hani geçengün bir tv programında kimlerin fetöcü olduğunu bilmiyordun şimdi öğrenmiş oldun hayırlı olsun gereğini yaparsın İNŞALLAH...
29 Ağustos 2016 19:13
şaşırdık mı?
 // mustafa
fetö-pkk işbitliği hatta kardeşliğinden sonra fetö-dhkpc kardeşliği. Hiç şaşırmadım. Zira efendileri aynı....
29 Ağustos 2016 18:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler