YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fethullah Gülen'e yanaşan kaybetti
Fethullah Gülen'e yanaşan kaybetti
04 Kasım 2015 15:39
FETÖ'ye yanaşan kaybetti AK Parti'nin 1 Kasım zaferi konuşulurken, iktidara karşı kampanya yürüten muhalefet partilerinin başarısızlığı da tartışılıyor.

Medya gücünü AK Parti'nin güç kaybetmesi için harcayan, teröre açıkça destek vererek Paralel Yapı ile kol kola görüntü sergileyen Aydın Doğan'ın algı operasyonları ters tepti.

MHP HARİTADAN SİLİNDİ

Her fırsatta AK NGParti'ye demediğini bırakmayan Doğan medyası, seçim sonuçlarının ardından önceki sözlerinin tam tersi bir tutuma büründü. Halk en büyük faturayı ise 7 Haziran sonrası uzlaşmaz tutumu, Paralel Yapı'nın karanlık planlarıyla hareket etmesi nedeniyle MHP'ye kesti. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin istifa ettiği çok yazılıp çizildi. Her şeye 'hayır' diyen Bahçeli, bu konuda da 'Hayır istifa etmiyorum' dedi. MHP oy oranıyla adeta haritadan silindi.

CHP SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Paralel medya organlarının yürüttüğü kampanyanın sonunda kaybedenlerden oldu. Oyunu kısmen artırsa da birçok ilde birinciliği AK Parti'ye kaptıran CHP sessizliğe gömüldü. Kameraların karşısına geçen Kılıçdaroğlu başarısız olduğunu kabul etti, ancak bu durumu PKK terörüne bağladı.

HALK DEMİRTAŞ'A TEPKİ GÖSTERDİ

Kaybedenler arasında, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da ilk sıralarda yer aldı. Sırtını Kandil'e yaslayan, Çözüm Süreci'ni sabote ederek terör eylemlerinin başlamasına neden olan Demirtaş'a, halk tepkisini desteğini geri çekerek gösterdi.

 

SABAH

FETEÖ
 // KARAM
BU TABANI İBADET ORTASI TİCARET TAVANI İHANET OLAN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İBADET EDEN KISMINA ALLAH CC AYIKMAYI İHSANEYLER İNŞAALLAH...
04 Kasım 2015 Çarşamba 16:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler