YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Fazla alkışlamayın, burayı CHP Merkezi sanmasınlar'
'Fazla alkışlamayın, burayı CHP Merkezi sanmasınlar'
13 Nisan 2015 16:06
CHP’nin reklamına atıfta bulunan Bakan Bozkır, “Fazla alkışlamayın, burayı CHP Merkezi sanmasınlar. CHP’nin alkışa ihtiyacı var. Onun için kendi kendilerine alkışlatıyorlar” dedi.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Bayrampaşa’da seçim merkezi açılışına katıldı.

Bakan Volkan Bozkır, AK Parti tarafından birinci sırada aday gösterildiği 2’inci seçim bölgesinde seçim startını verdi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’i belediye başkanlığında ziyaret eden Bakan Bozkır, ziyaretin ardından Bayrampaşa’da AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açtı. Seçim merkezinin açılışında önemli açıklamalarda bulunan Bakan Bozkır, “Bu dönem yapılacak seçimlerle alınacak bir oy, yükseltilecek bir yüzde bile çok önemlidir. Onun için terimizin son damlasına kadar çalışmalıyız. Burada en çok kadınlarımıza ve gençlerimize güveniyorum’ ’dedi.

Yaptığı konuşmanın ardından partililerin alkışlaması üzerine CHP’nin ‘‘Milletçe Alkışlıyoruz’’ reklamına atıfta bulunan Bakan Bozkır, ‘‘Fazla alkışlamayın. Burayı CHP Merkezi sanmasınlar. CHP’nin alkışa ihtiyacı var. Onun için kendi kendilerine alkışlatıyorlar. Başbakanımızın dediği gibi dünya bizi 13 yıldır alkışlıyor. Onların aklına daha yeni geldi’’ diye konuştu.

Bakan Bozkır, seçim merkezinin açılışını yaptıktan sonra Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner ve parti teşkilatı ile birlikte Demirkapı Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Bozkır, cadde üzerindeki bütün dükkanlara girerek esnafla selamlaşıp, karanfil dağıttı.

Bayrampaşa teşkilatı olarak profesyonel bir şekilde çalıştıklarını belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, ‘‘Bayrampaşa’da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Biz herkese gideceğiz. Hedefimiz bu seçimde Bayrampaşa’da yüzde 60 oy almaktır” dedi.


İHA

Bakan çakmış silleyi...
 // süpersonik
Taşı gediğine koymak deniyor buna. :-)...
13 Nisan 2015 16:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler