YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fatih Erbakan hakkında flaş iddia!
7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler iddialı girmek isteyen MHP'nin Fatih Erbakan’a sürpriz bir teklif yaptığı öğrenildi.
Fatih Erbakan hakkında flaş iddia!
04 Nisan 2015 / 03:15 Güncelleme: 04 Nisan 2015 / 03:16

Haziran ayındaki seçimlere iddialı girmek isteyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bir yandan ittifaklara kapıyı kapatmazken diğer yandan partiye flaş isimleri kazandırmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde Merkez Bankası eski Başkanı Durmuş Yılmaz, Sayıştay eski Başkanı Mehmet Damar, Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Erhan Usta, Mehmet Haberal’ın oğlu Erhan Haberal, Balyoz davasında tutuklu bulunan e tahliye olan Tuğeneral Ali Aydın ve bazı valileri aday göstermeye hazırlanan MHP yeni bir transfer hamlesinde bulundu.

Erbakan sürprizi

MHP’nin, Saadet Partisi’nden ayrılan Milli Görüş lideri merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’a teklif götürdüğü öğrenildi. Fatih Erbakan’ın ise bu teklifi uygun bir dille teklifi geri çevirdiği öğrenildi.

Genel merkezde, listelerin YSK’ya verileceği tarihi kadar sürpriz aday isimlerinin ortaya çıkabileceği beklentisi dile getiriliyor.

Konya değil Kocaeli'den aday

Erbakan’ın, bağımsız adaylık konusundaki düşüncesinden vazgeçmediği belirtilirken kendisine yakın çevrelere de, Konya yerine Kocaeli’den bağımsız aday olmayı düşündüğü gelen bilgiler arasında.

 

HABER 10

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler