YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fatih Erbakan adaylığını resmen açıkladı
Fatih Erbakan adaylığını resmen açıkladı
23 Nisan 2014 14:50
Saadet Partisi'nde 4 Mayıs'ta yapacağı kongrede Necmettin Erbakan'ın oğlu Muhammed Ali Fatih Erbakan partisinin genel başkanlığına adaylığını resmen açıkladı.

Saadet Partisi'nde 4 Mayıs'ta yapacağı kongrede Necmettin Erbakan'ın oğlu Muhammed Ali Fatih Erbakan partisinin genel başkanlığına aday olup olmayacağı ile ilgili kararını açıkladı.

Fatih Erbakan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu, Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyelerinin yanı sıra bazı il ve ilçe başkanları ve genel kurul delegelerinin de katıldığı programda, Saadet Partisi 5. Olağan Kongresi için adaylığını resmen açıkladı.

Fatih Erbakan kimdir?

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi olan ve nüfus kaydında ''Muhammed Ali'' isimleri de bulunan 35 yaşındaki Fatih Erbakan, Başkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi.

11 Temmuz, 2010 olaylı Saadet Partisi kongresi sonrasında Numan Kurtulmuş'a karşı yaptığı sert açıklamalarla gündeme geldi. Necmettin Erbakan Vakfı'nın da Başkanı olan Fatih Erbakan, Saadet Partisinde aktif siyaseti sürdürüyor.

 

HABER10

bunda kafa olsa ak partiye girer. ama siyasi aklının olmadığını babasın
 // resul salı
bunda kafa olsa ak partiye girer. ama siyasi aklının olmadığını babasının cenazesindeki sözleriyle ispatlamıştı...
23 Nisan 2014 Çarşamba 16:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler