YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evleri PKK'dan temizleyen askerler Buldan'ı rahatsız etti
PKK'lıların evlerini karargaha çevirmesinden rahatsızlık duymayan HDP'li vekiller, o evlere operasyon yapan askerlere tepki gösteriyor.
Evleri PKK'dan temizleyen askerler Buldan'ı rahatsız etti
28 Mart 2016 / 22:15 Güncelleme: 28 Mart 2016 / 23:03

Terör örgütüne yapılan operasyonlarda, cephaneliğe çevrilen evlere operasyon yapan askerler, HDP'li Pervin Buldan'ı rahatsız etti.

Kişisel Twitter hesabından o evlerden birisine operasyon yapan bir askerin fotoğrafını paylaşan Pervin Buldan o askere tepki göstererek, "Özel yaşamın bile ayaklar altına alındığı bir süreç. Rezalet ötesi..!" notunu düştü.

PKK ROKETLE YATAK ODASINA GİRMİŞTİ

 

Pervin Buldan 'özel yaşam' diye tepki gösterdi ancak o evleri karargaha çeviren, roketlerye yatak odasında poz veren, evin içine barikatlar kurup tünellerle birbirine bağlayan PKK'lılardan rahatsız dahi olmadı.

pervin-buldan_5122.jpgpkk-roket_2966.jpg

 

 // Ressam
ALLAH BELANIZI VERSİN ASALA NIN DEVAMI HAİN ERMENİLER BİZİM ÖDEDİĞİMİZ VERGİLERLE MAAŞ ALIP BU MEMLEKETE VATAN HAİNLİĞİ YAPAN DIŞ GÜÇLERİN ŞEREFSİZ MAŞALARI...
04 Nisan 2016 00:24
 // atak
Meclisteki hainler gitmedikçe,bu teröristler sözüm ona milletvekili oldukları müddetçe ben devlete hakkimizi helal etmiyorum,teröristin ağa babalari orda kral gibi oturuyorlar,biz dağdaki ile ne uğraşıyoruz...
29 Mart 2016 08:25
 // Türkiye
Aynaya bak pervin buldok rezatet ötesini tam karşında göreceksin....
29 Mart 2016 05:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler