YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eski CHP'li vekilden PKK'ya destek
CHP eski milletvekili Binnaz Toprak, canlı yayında terör örgütünün katliam yapmadığını savundu.
Eski CHP'li vekilden PKK'ya destek
09 Haziran 2016 / 10:57 Güncelleme: 09 Haziran 2016 / 11:08

Habertürk TV'de Balçiçek İlter'in sunduğu Karşıt Görüş programına konuk olan Binnaz Torak, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu.

PERİNÇEK: DEVLET, SİLAHLI ÖRGÜTE SİLAHLI MÜDAHALE ETMEYECEK Mİ?

Binnaz Toprak'ın Türkiye'nin terör sorununu silahla değil sadece müzakere ve diyalog yoluyla çözebileceği söylemleri üzerine, diğer konuk Doğu Perinçek, "Silahlı bir terör örgütüne karşı silah dışında bir çözüm olmaz. kamyonlara bombaları yükleyip, İstanbul'da patlatanlara karşı silah kullanılmayacak mı?" yanıtını verdi.

BİNNAZ TOPRAK: PKK KATLİAM YAPMADI

Terör sorununun silahla çözülemeyeceğini savunan Binnaz Toprak, diğer konuk Hamza Türkmen'le de tartıştı. Binnaz Toprak, Türkmen'e "Şimdi yakın zamandaki katliamları kim yapıyor?" sorusunu sordu. Türkmen, Toprak'ın sorusuna "Şimdi PKK yapıyor." yanıtı verdi. Türkmen'in bu yanıtı üzerine CHP'li Toprak "Hayır PKK değil" dedi.

HAINLER
 // HAMIDO SEVDALISI RUZGAR İBO
ya mıllet bu partının adını bosunamı chdp koydu ...
09 Haziran 2016 Perşembe 16:11
kim bunlar
 // muammer bekaroğlu
bu parti naletli çünki bunlar billetin ağababaları halkı ahmak sanıyorlar,bunlar vatan haini olmakla birlikte aynuzamandada beyaz türkler,allah bunlara 1950 den beri neye iktidar olmayı nasip etmedi çünki bunlar bu vatanın evletları değil eğer bunlar buvatanın evladı olsalar akşama kadar yalan dolan üretmezler,duran saat bile 24 saate bir doğruyu gösterir artık siz anlayın
...
09 Haziran 2016 Perşembe 15:58
 // Rasim DUMAN
Onlarin bu mantigina gore : Hendekleri PKK kazmadi, bombali araclari PKK patlatmadi, meydanlarda canli bombalari da PKK patlatmadi. Kurban eti dagitan Yasin Boru'yu de 3.kattan atip, uzerinden araba ile gecmedi !!! Binaenaleyh, PKK diye bir orgut te yoktur !!!...
09 Haziran 2016 13:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler