YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Erzurum yüzümüzü ak etmiştir"
"Erzurum yüzümüzü ak etmiştir"
20 Nisan 2014 08:46
Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere kente gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Sekmen, "Bizler yeni seçilmiş olmamız dolayısıyla belediyemizde yeni bir organizasyon şemasını hazırlayarak halkımıza verdiğimiz sözleri birer birer yerine getireceğiz" dedi. İçişleri Bakanı Ala da, Erzurum'un milli ve manevi değerlerin kalesi olduğunu anımsatarak, "Erzurum; milli ve manevi değerlerin kalesidir. Şimdi bir kere daha demokrasinin kalesi olduğunu gösterdi. Erzurumlu hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Seçimde gösterdikleri performans bizim yüzümüzü ak etmiştir. Bizi onurlandırmıştır. Büyük bir gurur ve onur duydum. Aziz hemşerilerimize hizmet etmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız" diye konuştu.

"Sekmen iyi bir tecrübeye sahiptir"

İçişleri Bakanı Ala, ziyarette Başkan Sekmen'e övgüler yağdırdı. Sekmen'in iyi bir tecrübeye sahip olduğunu ifade eden Ala, şöyle devam etti:

"Sayın Sekmen'i kutluyorum. Başkan Sekmen'in birikim ve tecrübesiyle Erzurum'a çok büyük katkılar sunacağına eminiz. Biz de el birliğiyle Türkiye'ye büyük hizmetlerde bulunan Eski Sağlık Bakanımız Akdağ ve milletvekilleriyle, il başkanı ve valimizle kısacası siyasetçiler ve bütün devlet kurumlarıyla Erzurumlu'nun hizmetine seferber olacağız. Çünkü aldığımız sonuç bize bunu emir olarak veriyor. Bu destek başka türlü tercüme edilemez." Konuşmaların ardından Başkan Sekmen, Bakan Ala ve beraberindekilere çeşitli hediyeler takdim etti.

 

iha

16:24
 // Ahmet
Gazi mustafa kemalin işgal gerçekleştiğinde istanbulludan umudunu kesip, kongre düzenlediği ve kurtuluş mücadelesini başlattığı 3 il. Samsun-erzurum-sivas hepsi istisnasız lider sn. Erdoğandır -rotası doğrudur dedi. Hafızalarımızı zorlayalım biraz erdoğan kendine çalışıyor diyenler,mundanantalist diyenler,diktatör diyenler,vatanı satıyor diyenler ,vatan satmayı hatırlamıyormu yoksa tükürdüğünü yalamamak uğruna deli numarasımı yapıyor? Gelin rasyonel akılla konuşalım,gelin dostu-düşmanı müreffeh-huzurlu-demokrasinin ,özgürlüklerin arttığı bir geleceği birlikte inşa edelim. Sen-ben siz herkese en derin hürmet,saygı. (Kast-edenler'e menfaati için türkiyeye vuranlara su yok)...
20 Nisan 2014 16:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler