YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ertuğrul Günay'dan ilk tepki geldi
Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ak Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından,'Yolsuzluklara karşı çıktığımız için istenmediğimiz yerde durmayız' açıklamasında bulundu.
Ertuğrul Günay'dan ilk tepki geldi
27 Aralık 2013 / 07:04 Güncelleme: 27 Aralık 2013 / 11:25

Parti disiplinine ve politikalarına, temel ilkelerimize ve hükümet icraatlarına aykırı, partimizi ve hükümetimizi tahkir ve tezyif sözlü ve yazılı beyanlarından bulunduğu gerekçesiyle Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ak Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından, açıklamalarda bulundu.

Günay, 'Yolsuzluklara karşı çıktığımız için istenmediğimiz yerde durmayız. Daha yolun başındayız' dedi.

Ak Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edildiğinin açıklanmasının ardından Twitter'daki hesabından şu tweetleri attı:

'Temiz siyaset mücadelesini sürdürmek için partiye/ mevkiye/ makama ihtiyaç yok! Sadece temiz bir vicdana ve sağlam bir imana ihtiyaç var!

Yarın Cuma! Yolsuzluklara karşı çıktığımız için istenmediğimiz yerde durmayız. Daha yolun başındayız.

Allah, doğruların yardımcısı olsun!

Değerli arkadaşlar, basın mensupları, son olaylar ve siyasi kararımla ilgili yarın Ankara'da basın toplantısı yapacağım.

Iyi geceler.'

Ertuğrul Günay, bakanlığı döneminde 'Dünya Mirası İstanbul' kitabının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada sarf ettiği 'İnanılmaz lobiler oluşuyor, rant açgözlülüğü İstanbul'u bir ahtapot gibi sarmaya başladı' cümlesini de bu da hatıra olsun diye açıklamasına link olarak verdi.

akli selim davranalım
 // hacı şahin
benim anladığım hükümetle ve hizmet hareketini ikisini birden bitirme hareketi bu hükümeti ve hizmet hareketini birbirine düşürüp bunlar dan ömür boyu kurtulalım diyorlar ancak bu oyunu kuranlar dünyaya yayılmış okullardan çok rahatsızlar ve ancak böyle bir oyunla bunlardan kurtulabiliriz diyorlar bence ve ayriyetten türkiyenin bu hızlı yükselişin den çok fazla rahatsızlar biran önce aklıselim davranıp inşallah bu oyunu bozarlar başbakanımız ve hizmet deki abilerimiz akıllı ve uyanık olmakta fa...
27 Aralık 2013 Cuma 09:32
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler