YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ertuğrul Günay'dan Başbakan'a hadisli cevap
Eski Bakan Ertuğrul Günay, Başbakan Erdoğan'ın "Acırsanız, acınacak hale gelirsiniz" sözlerine Twitter'dan hadis-i şerif ile cevap verdi.
Ertuğrul Günay'dan Başbakan'a hadisli cevap
15 Ocak 2014 / 11:30 Güncelleme: 15 Ocak 2014 / 15:41

Ertuğrul Günay, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin grup toplantısında dile getirdiği, "Acırsanız, acınacak hale gelirsiniz "sözlerini sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden değerlendirdi.

Günay,"Bugün Başbakan "Acırsanız, acınacak hale gelirsiniz"dedi. Oysa Hz.Peygamber "Merhamet etmeyene Allah da merhamet etmez"diyor. Yorum sizin!" ifadelerini kullandı.

Günay, diğer bir Twitter mesajında ise "De ki, 'Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?' Ancak akıl sahipleri, düşünüp öğüt alırlar." ayetine yer verdi.

95207458jpg_h722.jpg

01:36
 // erdal san
basbakana hadis ögretmeye calısma ukala.
o sana hadis ilminin inceliklerini ögretecek kadar hadis. ayrica siyer, fikih ayrica kuran ilimlerine yabanci degildir. basbakanim ne söylerse güzel söyler, ne eylerse güzel eyler....
16 Ocak 2014 01:36
Acımak ve merhamet
 // Turgut Yoğurtçu
Bu kelimeler haksızlığa uğramış, fakr-ü zarurete düşmüş kişiler için geçerlidir. Devlet ve millet düşmanları ile işbirliği yapanlara asla uygulanamaz. Uygulanırsa acınacak duruma düşersiniz. Kültür Bakanlığı yapmış bir kişinin bunu çok iyi bilmesi gerekirdi....
15 Ocak 2014 Çarşamba 14:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler