YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ersin Çıldır'ın durumunun ağır olduğu bildirildi
Ersin Çıldır'ın durumunun ağır olduğu bildirildi
04 Haziran 2008 14:38
Ersin Çıldır'ın durumunun ağır olduğu bildirildi

"Tarım ve Çiftçi Kurultayı'' için Şanlıurfa'ya gelen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, havaalanından kente girişi sırasında, partiye ait otobüsün üzerinde bulunan CHP Gençlik Kolları Genel Sekreteri Ersin Çıldır, kafasını köprüye çarparak yaralandı.


Otobüsün açık olan üst kısmında bulunan  Ersin Çıldır isimli genç, otoban bağlantı yolundaki köprüye asılı olan yol işaret tabelasına başını çarparak yaralandı.


Otobüs, köprüyü 500 metre geçtikten sonra partililer tarafından durum farkedildi ve kayıp şahıs önce konvoyda yolda düştüğü sanılarak yolda aranmaya başlandı.
Daha sonra otobüsün üzerinde kanlar içinde bulunan genç, battaniyeye sarılarak önce bir minibüsün üzerine, sonra da bir cipin içine taşındı. Daha sonra olay yerine gelen ambulansla Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


ERSİN ÇILDIR'IN DURUMUNUN AĞIR OLDUĞU BELİRTİLDİ


Şanlıurfa'da CHP otobüsünün üzerinde kafasını köprüye çarparak yaralanan Gençlik Kolları Genel Sekreteri Ersin Çıldır'ın durumunun ağır olduğu belirtildi.
Tarım ve Çiftçi Kurultayı'' için Şanlıurfa'ya gelen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın havaalanından kente girişi sırasında, partiye ait otobüsün üzerinde bulunan ve kafasını köprüye çarparak yaralanan Çıldır'a kaldırıldığı Şanlıurfa Devlet Hastanesi acil servisinde müdahale ediliyor.


''Kafa travması'' geçirdiği belirtilen Ersin Çıldır'ın durumunun ağır olduğu öğrenildi.


ÇEKİM YAPAN BASIN MENSUPLARI İLE PARTİLİLER ARASINDA ARBEDE


Çıldır'ın Şanlıurfa 500 yataklı Devlet Hastanesi'ne kaldırılmasının ardından olayı duyan CHP'liler hastaneye akın ederken, bazı partililer hastane önünde gözyaşlarını tutamadı. Yoğun bakıma alınan Çıldır'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.


Bu arada, Şanlıurfa 500 yataklı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ersin Çıldır'ı görüntülemeye çalışan basın mensupları ile CHP'liler ve hastane görevlileri arasında arbede yaşandı. Yaşanan arbede partililerin araya girmesi ile büyümeden önlendi.


Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, herhangi bir olayın yaşanmaması için hastane önüne çevik kuvvet polisi takviye ederken, partililerin hastane önündeki bekleyişi sürüyor.


Tarım Kurultayı için Şanlıurfa'ya gelen heyeti taşıyan CHP seçim otobüsünün üzerinde bulunan Ersin Çıldır, otoban bağlantı yolundaki köprüye asılı olan yol işaret tabelasına başını çarparak yaralanmıştı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler