YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eren Erdem'in inkar ettiği konuşmanın kaydı bulundu
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 'Türkiye Cumhuriyeti, DAEŞ'e ya da Esed'a sarin gazı vermiştir' yönünde bir ifadesinin olmadığını açıklamasının ardından İMC TV'deki açıklamaları ortaya çıktı.
Eren Erdem'in inkar ettiği konuşmanın kaydı bulundu
20 Aralık 2015 / 09:28 Güncelleme: 20 Aralık 2015 / 09:38

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 'Türkiye Cumhuriyeti, DAEŞ'e ya da Esed'a sarin gazı vermiştir' yönünde bir ifadesinin olmadığını belirterek bunun ispat edilmesi halinde istifa edeceğini söylemiş, Kılıçdaroğlu ise 'Söylediyse, partiden atarım' demişti.

 CHPli hainin yeni görüntüleri CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 'Türkiye Cumhuriyeti, DAEŞ'e ya da Esed'a sarin gazı vermiştir' yönünde bir ifadesinin olmadığını belirterek bunun ispat edilmesi halinde istifa edeceğini söyledi.
 
Sosyal medya hesabından da böyle bir sözünün olmadığını belirten Eren Erdem resmi hesabından tweet attı.
 
VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI

Eren Erdem'in IMC TV'deki açıklamaları ortaya çıktı.

Kaleşnikov
 // Ertuğrul osmanlı
Hazır Rus tv sine bağlanmışken dünyadaki bütün terör örgütlerinin elinde neden kaleşnikov marka silah var? onu da sorsaydı ya. Kaleşnikof denilen silah PKK nın da kullandığı silah. terör örgütleri bu silahları nereden nasıl alıyorlar? onu da sorsaydı. Allah bu millete ve kahraman silahlı kuvvetlerimize yardım etsin. ...
20 Aralık 2015 Pazar 21:25
bunlar mı vekillerimiz?
 // Ömer
bunun şefi değil miydi Baykal'ın malum kasedi esnasında genel başkanlık için sorulan sorular karşsında söylediklerini sonradan inkar eder hale gelen? belkide o esnada votkayı fazla kaçırmıştı sayın VEKİLİMİZ! Atatrük bile bunların milli şefine verdiği soy ismine bakın belki bir şeyler çağrıştırır....
20 Aralık 2015 Pazar 19:10
bos
 // ali
Hain...
20 Aralık 2015 17:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler