YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Eren Erdem'in akıl sağlığı araştırılmalı'
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Müdür Yardımcısı Çevik, Türkiye'yi dünya kamuoyu önünde kötüleyen CHP'li vekil Eren Erdem hakkında suç duyurusunda bulunarak, "Erdem'in akıl sağlığının araştırılmasını" talep etti.
'Eren Erdem'in akıl sağlığı araştırılmalı'
18 Aralık 2015 / 19:20 Güncelleme: 18 Aralık 2015 / 23:27

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Müdür Yardımcısı Cengiz Han Çevik, CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'in Rus Televizyonu RT'deki iddialarına ilişkin cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Çevik, yaptığı açıklamada, Rus televizyonu RT'deki iddialarına ilişkin Erdem hakkında, "vatana ihanet" iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğunu belirtti.

Erdem'in açıklamalarını izledikten sonra çok üzüldüğünü dile getiren Çevik, "Bu kişinin ülkesine ihanet ettiğini düşündüm. Halk tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın onuruyla oynamaya kimsenin hakkı yoktur diye düşündüm, dün dilekçemi verdim" ifadesini kullandı.

Çevik, şunları kaydetti: "Erdem'in akıl sağlığının araştırılmasını, akıl sağlığı yerinde değilse vekilliğinin düşürülmesini, akıl sağlığı yerinde ise acilen 'vatan hainliği' suçundan yargılanıp vatandaşlıktan çıkarılmasını talep ediyorum. Çıkartıldıktan sonra da çok istediği İran'da gidip vatandaş olarak yaşayabilir diye düşünüyorum."

doktor
 // Ali
Bu şahsın doktoru kılıctar oglu körköre çıt gözune demıs dedelerım kisi aynı kumastan...
19 Aralık 2015 03:16
chp
 // M.N.A
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
18 Aralık 2015 21:46
....
 // ....
sağlıksız bir ruhu var. bu ruh tedavi edilecek ama bu ülkede yapılmasını gitsin Rusya da yaptırsın....
18 Aralık 2015 19:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler