YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'la ilgili hain planı anlattı
Eski milletvekili Şevki Yılmaz, “Lahey’de Tayyip Erdoğan’ı yargılama planı var” dedi.
Erdoğan'la ilgili hain planı anlattı
04 Haziran 2015 / 16:36 Güncelleme: 04 Haziran 2015 / 16:41

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 20’nci döneminde milletvekilliği yapmış olan Şevki Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşiye katıldı.

Çekmeköy Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapılan söyleşiye Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.

"Lahey’de Erdoğan’ı yargılama planı var"

Söyleşide yaptığı açıklamalarda MİT TIR’larının durdurulması ile ilgili konuya değinen Yılmaz ilginç bir iddiada bulunarak, “Sudan Devlet Başkanı Ömer Beşiri, Sudan’ın dışına çıkamıyor. Petrol şirketi Amerikalıları Sudan’a sokmadığı için Lahey’de terör yüzünden yargılanıyor. Şimdi aynısını içimizdeki bu hain muhalefet kamyonlara baskı yaparak TIR’lara baskı yaparak Lahey’e delil hazırlamak istiyor. ‘Bak sen teröre destek veriyorsun’ diye Lahey’de Tayyip Erdoğan’ı yargılama planı var. Bu planın bozulma tarihi 7 Haziran’dır. Kendi insanımıza kendi memleketimize, kendi milletimize inşallah sahip çıkacağız. Doğu Türkistan’a, Arakan’a, Filistin’e yeryüzü masumlarına, Hıristiyan, Yahudi, Budist ayırmadan tüm mazlumlara sahip çıkmanın yolu 7 Haziran’da güçlü bir Türkiye’nin önünü açmaktır” dedi.

ah muhalefet
 // mert
muhalefetinden tutta pareleline kadar hepsi bu rüyayı görüyor şimdi her şeyden ümidini kestiler şimdi erdoğanı götürebilmek için böyle bir ihanet içinde olabiliyorlar Allah erdoğanı başımızdan eksik etmesin ......
05 Haziran 2015 Cuma 00:07
Kiymetli buyugum
 // uykucu
Cok dogru soylemis. Hatirlarsaniz selocan bir mitinginde
"Seni lahey'de yargilatacagiz" diye bagiriyordu. Ancak kendisinin Lahey'e muraccat sansi olmadigina gore siz bilin bakalim, hangi ulke adina kursudeydi?...
04 Haziran 2015 Perşembe 16:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler