YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'la görüşen MHP'li o mu? Türkeş cevap verdi!
Erdoğan'la görüşen MHP'li o mu? Türkeş cevap verdi!
24 Haziran 2015 15:28
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüğü Dışişleri Konutu’nda MHP’li bir ismin de Erdoğan’la görüştüğü iddia edildi. Devlet Bahçeli 'nin “o ismi arıyorum, bulursam gerekeni yapacağım” dediği isim kimdi?

 Ankara kulislerine bu konuda bomba gibi bir isim düştü. İddiaya göre Erdoğan ile Dışişleri konutunda gizlice görüşen MHP'li milletvekili Tuğrul Türkeş'di...

Peki Tuğrul Türkeş gerçekten Erdoğan ile gizlice görüştü mü? İnternethaber.com muhabiri Nesrin Yılmaz Tuğrul Türkeş'e ulaştı. İsminin 'gizlice buluşmada' geçirilmesine hayli sinirlenen Tuğrul Türkeş haberi çok sert bir dille yalanladı ve "Haber yalan, görüşmedim" dedi.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP'nin Başkanlık Divanı toplantısına 'Erdoğan ile gizlice görüşen MHP'li' iddiası damga vurmuştu. Bahçeli'nin divan toplantısında 'Erdoğan’la Dışişleri Konutu’nda bir görüşme olmuş. O ismi şimdilik belirlemeyedim ama arıyorum. Görüşme ortamındaki diğer kişilere ulaşmaya çalışıyorum. Eğer doğru ise bulunca gereğini yaparım' demişti. (İnternethaber/ Nesrin Yılmaz)

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler