YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ın son durumu
Rahatsızlığı nedeniyle proğramlarını iptal eden Başbakan Erdoğan: Şimdi daha iyiyim dedi.
Erdoğan'ın son durumu
20 Aralık 2009 / 16:49 Güncelleme: 20 Aralık 2009 / 17:03

Babaevinden ayrıldıktan sonra Güneysu ilçe merkezine gelen Erdoğan, burada aracından inerek kendisini uğurlamaya gelen vatandaşlarla vedalaştı. Vatandaşların, ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle ''geçmiş olsun'' dileklerini ilettiği Erdoğan, vatandaşlara ''sağolun'' dedi.

Daha sonra Başbakanlık'a ait otobüse binen Erdoğan, Trabzon'a gitmek üzere ilçe merkezinden ayrıldı.

Erdoğan'ın ilçe merkezinde vatandaşlarla vedalaştığı sırada, bir gazetenin foto muhabiri ile Başbakanlık korumaları arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Güneysu ilçe çıkışında çocukları gören Erdoğan, burada otobüsten çocuklara oyuncak dağıttı. Daha sonra otobüsten inen Erdoğan, çocuklarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

yabancı güçlerle işbirlikçiler,başbakana bile dokunabiliyorlar.
 // ibrahim çelikoğlu
Zaman,zaman korku içine giriyoruz."Acaba yanlışmı yapıyoruz?Günahamı giriyoruz?"düşüncesi içimizi kaplıyor.Allah'a bırakıp,affına sığınıyoruz.Bize göre Erdoğan'ı baba ocağına gönderen Derin devlettir.Bir belge,bir olanak yok.Mağdur etmek?Var.Daha doğrusu saldırmak için en ufak bir kıpırtı bekleyen,pusu kurmuş yılan gibi.
Yanlışları yokmu?Var.Partilerinin başındakiler,Verdikleri sözden uzak,yalan ile iş yapmak,vs.İnsanı şaşırtıyor.Açık ve net ...
22 Aralık 2009 09:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler