YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'ı cezaevine Ahmet Kaya uğurlamış
Erdoğan'ı cezaevine Ahmet Kaya uğurlamış
05 Mart 2013 20:12
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Ahmet Kaya ile ilgili bir anısını anlattı.

Sanatçıların yaşadığı sıkınıtıları dile getiren Başbakan Erdoğan, merhum Ahmet Kaya'nın kendisini cezaevine uğurlayanlardan biri olduğunu söyledi.

İşte o açıklama:

"Merhum Cem Karaca yıllarca gurbete mahkum oldu, merhum Ahmet Kaya gurbette gözlerini yumdu. Gurbete çıkmak zorunda kalan Şivan Perver, doğduğu topraklara hasret yaşıyor. Ahmet Kaya'ya yapılanları unutmayın. Çok satan gazetelerin köşe yazarları neler yaptılar. Ahmet Kaya salondan zor kaçırıldı. Ama aynı Ahmet Kaya, beni Pınarhisar'ya uğurlayanlardan bir tanesiydi. Belediye Başkanlığım döneminde de kendisiyle munasebetim çok çok farklıydı'' dedi.

17:38
 // Kenan Akkuş
Dağ gibi patlar giderim dedi, dağları ağlattı. Dağ gibi patlayıp gitmişti çünkü. Kendini bilmez, çinlimidir, korelimidir, yoksa başka bir millettenmidir, ne idüğü belli olmayan birinin, çatal, kaşık atmasıyla, O koskoca dağ, irkilmemiş fakat, patlayıp gitmişti. Şimdi küllerinde boğuluyorlar....
05 Mart 2013 17:38
işgüzar
 // alihan aras
başbakanın sözlerine kargalar güler niye kendisi ahmet kaya ve diğer saydıklarına destek vermemiş o zaman sadece işgüzarlık....
05 Mart 2013 17:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler