YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan merak uyandıran İstanbul mesaisi
Erdoğan'dan merak uyandıran İstanbul mesaisi
28 Mart 2015 21:32
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da bugün Beylerbeyi Sarayı'nda bütün gün Numan Kurtulmuş ve Hüseyin Bürge ile görüştü.Erdoğan'dan merak uyandıran İstanbul mesaisi

Bugünkü resmi programında yalnızca Uluslararası Enerji Ajansı Direktörü Fatih Birol'la görüşmesi bulanan Erdoğan, bütün gün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge ile görüştü.

Bugün sabah saatlerinde Kısıklı'daki evinden Beylerbeyi Sarayı'ndaki ofisine geçen Erdoğan'ın yanına ilk olarak Kurtulmuş ardından da Bürge geldi.

Akşam saat 18.00'da başlaması planlanan Fatih Birol'la görüşmesi ise 1 saatten uzun süren bir gecikmeyle gerçekleşti ve sadece 20 dakika sürdü. Erdoğan Birol ile görüşmesine kadar Kurtulmuş ve Bürge'yle toplantı halinde oldu. Erdoğan'ın Beylerbeyi'nde bütün gün süren mesaisinin ana gündem maddesinin ise yaklaşan genel seçimler ve AK Parti milletvekili adayları listesi olduğu ileri sürüldü.

Açıklama yapılmadı

Erdoğan'ın Numan Kurtulmuş ve Hüseyin Bürge'yle yaptığı görüşmeye ilişkin ise Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından hiçbir açıklama yapılmadı.

 

01:19
 // Memet Çetin
bence ağırlıklı olarak AK Partiden aday adayların hangilerinin paralelci olma ihtimalini değerlendirdiler... bu hayati önem taşıyan ciddi bir tehdit ve önlenmesi gerek... şu an ve herzaman yüzde 100 emin olamazlar ki bence içlerinde en üst kadrolara kadar kendini deşifre etmemiş kişiler vardır ve bunları en ufak şüphede dolaylı yollarla yantkı ve gerginlik oluşturmadan ihraç etmeleri gerekiyor......
29 Mart 2015 01:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler