YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Aydın Doğan'a sert sözler!
Erdoğan'dan Aydın Doğan'a sert sözler!
29 Eylül 2015 13:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın Doğan tarafından kendisine gönderilen mektubu değerlendirerek, "Tayyip Erdoğan'a oradan mektup göndermene filan da gerek yok. Senin o gönderdiğin mektupların da kıymeti harbiyesi yok" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın Doğan hakkında sert sözler söyledi.

Erdoğan, "Ben bir Conrad meselesi anlatmıştım. Conrad'da bana söylediklerini anlatmıştım. Bunların hepsini inkar ediyor. Şimdi ne kadar hayırlı oldu. Bu inkar etti, bütün kirli çamaşırları şimdi her taraftan piyasaya dökülmeye başladı mı  Her şeyleri A'dan Z'ye... Bu ülkeyi, bu devleti nasıl soyup soğana çevirdiklerine dair her şey şimdi piyasaya dökülmeye başladı mı?  Herkes açıklamaları yapıyor mu?  Sen busun.

Kimin bu ülkede dürüst, kimin dürüst olmadığına zaten bu millet şahittir. Tayyip Erdoğan yalandan en fazla kaçınan insandır. Ama siz bütün hayatınızı yalan üzerine inşa ettiniz. Şimdi de 'ben böyle demedim' diyorsunuz, işte eserleriniz ortada ve herkes çıkıp sizin nerede neler yaptığınızı, nasıl yaptığınızı ortaya koyuyorlar" ifadelerini kullandı.

d1-001.jpg

Haramdan karni sismis
 // uykucu
bir adamin beynine az kan gider. Ve unutkan olur. ...
29 Eylül 2015 Salı 19:18
Yahudi uşağı Doğan
 // Boğaçhan
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
29 Eylül 2015 Salı 18:26
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler