YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan 3 çocuk tavsiyesi
Erdoğan'dan 3 çocuk tavsiyesi
24 Eylül 2015 10:48
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü'ne giderken bir vatandaşla bayramlaşmasında 3 çocuk tavsiyesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi'ni ziyaret ederek, görevli polislerle bayramlaştı.

Bayram namazını Emirgan Hamid-i Evvel Camisi'nde kılan Erdoğan, namazın ardından Tarabya Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi'ne geçti.

ÜÇ ÇOCUK TAVSİYESİ

Polis merkezinde yaklaşık yarım saat kalan Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Selami Altınok, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan eşlik etti.

Erdoğan, çıkışta görevli polislerle tek tek bayramlaştı ve birlikte fotoğraf çektirdi.

Tarabya'da vatandaşlarla da bayramlaşan Erdoğan, Huber Köşkü'ne geçtiği sırada yolda durarak, kendisiyle bayramlaşmak üzere köşke gelen Ercan ve Elif Su çifti ile konuştu. Çiftin çocukları Toprak ve Hatay'a oyuncak ile bayram harçlığı veren Erdoğan, çifte üçüncü çocuğu da yapmaları tavsiyesinde bulundu.

 // ali aydın
1000 lira kazanıyoruz. tayyip baba birkaç bin lira daha verirse olur. parayla oluyo bu işler. gerçi düşük gelirli için sölemiyo tayyip baba bunu biraz elit kesim için konuşuyor......
24 Eylül 2015 16:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler